reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
a jakie masz cukry, ze juz insuline Ci wlaczyli? Mnie tez na pewno czeka cukrzyca tak jak ostatnio, po jedzeniu cukry dobre, ale na czczo zawsze lekko podwyzszony. Nie wiem jak ogarne jedzenie tej gory zarcia na diecie cukrzycowej jak dzisiaj tylko jeden posilek zostal w brzuchu 😂😂
Ma czczo zawsze mam powyżej 100. Norma do 90. Dala mi na razie insuline nocna, bo po posiłkach wystarcza poki co dieta. Ale mowila, że gdyby zaczęły mi cukry szaleć po jedzeniu to mam się zgłosić po kolejna ins.
Na czczo masz wysoko? Ja zrobiłam już krzywą i jest tragedia 🙄 przez rok z cukru 2 godziny po glukozie 160, zrobiło się 260 🤦 witaj cukrzyco 🥴 u mnie to rodzinne i cały czas zmierzało w tym kierunku, ale myślałam, że jeszcze tą ciążę zdążę obskoczyć z dobrym cukrem 😵 no nic, jak dieta nie wystarczy, będzie insulina do posiłków 🤐 na razie mam takie mdłości, że nie jestem w stanie zjeść tyle, żeby cukier był za wysoki 🤣
Na czczo powyżej 100. Niezależnie co bym nie zjadla wieczorem. Wysoki cukier można mieć też przy głodówce, także pilnuj❤️
Ja się też skłaniam ku cukrzycy, tym bardziej że w poprzedniej miałam i niestety u nas też rodzinne... Staram się walczyć żeby coś obniżyć, ale póki dupa leniwa to kiepsko idzie 😂 Najtrudniej się dostać do diabetologa, zaczynam się zastanawiać czy nie szukać prywatnie zamiast na nfz, bo przynajmniej miesiąc oczekiwania... Aaaaale może akurat krzywa wyjdzie pięknie? 🥲
Ja miałam konsultacje online. Z panią diabetolog, ktora mnie też prowadziła w 1 ciazy. Polecam ja bardzo. Mogę podać dane jak chcecie. Babeczka taka z sercem i bardzo wyrozumiała.
 
Już po wizycie. Jest zarodek 4mm, jest serduszko!! ❤️❤️ wszystko okej, mogę jechać na wakacje :D
Ale cudnie!! Zazdroszczę💚 Ja byłam w 5+2 i tylko pęcherzyk :(

Nie wiem jak wyrobie do 6.09 do kolejnej wizyty, w dodatku dzisiaj męczą mnie kłucia w brzuchu, takie jakby nerwobóle, 1 sekunda jakby ktoś szpikulcem dźgnął, na chwile przechodzi i zaraz znowu ;(
 
reklama
Do góry