reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Witajcie!
Nieśmiało ale witam się z Wami…🥰
Termin według daty owulacji na 6/04.
Na testach bladziochy, ale widoczne bez przyglądania się pod światło 😉Beta z wtorku 30, jutro powtarzam.
Na stanie niespełna dwulatka.
Drugi cykl starań - w poprzednim cyklu ciąża biochemiczna…💔

Życzę nam zdrowych i nudnych ciąż!
 
Witajcie!
Nieśmiało ale witam się z Wami…🥰
Termin według daty owulacji na 6/04.
Na testach bladziochy, ale widoczne bez przyglądania się pod światło 😉Beta z wtorku 30, jutro powtarzam.
Na stanie niespełna dwulatka.
Drugi cykl starań - w poprzednim cyklu ciąża biochemiczna…💔

Życzę nam zdrowych i nudnych ciąż!

To termin też zbliżony. Ja na 7.04 wg OM. Podobno po ciąży biochemicznej łatwiej zajść w ciążę i komórka lepiej się zagnieżdża, więc trzymam kciuki, żeby tak było. Dawaj znać jak wyniki i czy beta pięknie rośnie. 🥰
 
Termin podobny. Trzymam w takim razie mocno kciuki. Wiem, że to trudne. Ja po stracie ciąży dostałam zalecenia, żeby brać acard od pozytywnego testu i poprosiłam o duphaston od początku ciąży, bo bardzo się bałam. Na szczęście do tej pory był to jeden raz, ale kolejną ciążę żyłam w stresie o każdy dzień i teraz boje się powtórki.

Miałaś jakąś diagnostykę w kierunku poronień?

Tak ja jestem po 2 poronionych transferach invitro więc diagnostyka pełna zroniona. Mam 400 mg proga zalecone i heparyne w zastrzykach więc już znów włączyłam.
W sumie moja historia:
2021- ciąża naturalna poroniona przy becie ok 2000
2022- dwie ciąże invitro: 1 cb, 2- 7 tydzień
2022/2023- jedna naturalanz grudnia poroniona w 8/9 tyg
no i aktualnie znów ciąża po wakacjach, wczoraj beta 25 prog 12 - więc nisko i już wieczorem dowaliłam proga 400mg

Ehh. Podchodze bardzo zadaniowo. Żadnych emocji. Aż mi przykro.
 
reklama
Tak ja jestem po 2 poronionych transferach invitro więc diagnostyka pełna zroniona. Mam 400 mg proga zalecone i heparyne w zastrzykach więc już znów włączyłam.
W sumie moja historia:
2021- ciąża naturalna poroniona przy becie ok 2000
2022- dwie ciąże invitro: 1 cb, 2- 7 tydzień
2022/2023- jedna naturalanz grudnia poroniona w 8/9 tyg
no i aktualnie znów ciąża po wakacjach, wczoraj beta 25 prog 12 - więc nisko i już wieczorem dowaliłam proga 400mg

Ehh. Podchodze bardzo zadaniowo. Żadnych emocji. Aż mi przykro.
Mam nadzieję, że teraz wszystko się uda. Ja po poronieniu też podeszłam właśnie zadaniowo. Poroniłam w 7tc. Znaczy w 7 doszło do obumarcia i miałam poronienie zatrzymane, po 2 tygodniach się dowiedziałam i poroniłam samoistnie po odstawieniu dupka.
W takich sytuacjach nie można się poddać a czasami taki brak emocji nam to wszystko ułatwia.. Człowiek się wtedy tak nie załamuje i pozwala sobie działać. Ja progesteron na ogół miałam niski, w poprzedniej ciąży też miałam na poziomie ok. 14.

A teraz to ciąża naturalna czy invitro? Stosujesz może też acard?


Naprawdę mocno trzymam kciuki
 
Do góry