reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

Na tym forum jest super. Ale znów na Facebooku nie mogę być na żadnych mamusiowych albo ciążowych tym bardziej grupach. Procz jednej ciąża po invitro bo świadomość tych dziewczyn po tym co przeszły jest bardzo wysoka. Na innych grupach poziom tych ludzi mnie dobija. Plus palenie fajek nagminne, pytania o kasę co się należy, krawie od 3 dni czy jechać na ip itp.🤦🤦🤦
Ale tutaj czuję się super i czuję jak ogromne wsparcie sobie dajemy. Dużo z nas ma swoje przykre historie za soba a to zupełnie zmienia perspektywę.
Mam takie same odczucia na FB 🤣 jest na świecie dużo dziwnych ludzi, a takie facebookowe grupy są bardzo duże i przez to jest chaos, zamieszanie i niepotrzebne straszenie
 
reklama
Ja się bardziej boję cc niż porodu sn bo jednak to jest operacja i wolałabym uniknąć ale co ma być to będzie 🤷🏼‍♀️
ja się po cesarce tak super czułam ze pielęgniarki na mnie krzyczały ze co ja sobie wyobrażam a ja normalnie smigalam po korytarzu i pomagałam dziewczynie po naturalnym jeszcze bo ja tak krocze bolało ze nie mogła nic zrobić. Nawet leków przeciwbólowych nie chciałam to mnie błagały żebym chociaż przeciwzapalny ibuprom brała co 12h
 
Hej 😊

U mnie będzie cesarka, pierwszy poród naturalny, nie był łatwy, dostałam znieczulenie i po nim ustała akcją. Dobrze, że miałam dobrego lekarza, to wypchnął syna że mnie, a już położna szła po próżnociąg. Drugi poród to cc, bo było już 10 dni po terminie i tętno małej spadało, ciecie na szybko. Przez tydzień nie mogłam chodzić, straszny ból.. nie moglam wstac do dziecka.Kolejny poród to umówione cięcie ( mój lekarz stwierdził, że nie jest bezpiecznie rodzic naturalnie po cc) I to cięcie bylo najlepsze, wstałam od razu po 7 godzinach, lekki ból, ale to mi lekarz powiedział, że nie wszyscy umieją dobrze robić cięcie i potem szycie. Teraz ucieszył się, że będzie ciął po sobie 😁
 
reklama
Ostatnio narzekałam że nie mam żadnych objawów a od 3 dni ból brzucha powrócił że zdwojoną siłą, wieczorem już nie mam siły na nic - tylko leżę 😞
 
Do góry