reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
tak. Doktor Dawid. Chociaż podobno lepszy Wójtowicz. Ale byłam bardzo zadowolona z dzisiejszej wizyty. ☺️☺️
Ja miałam u niego wszystkie moje prenatalne w pierwszej ciąży i byłam bardzo zadowolona :) W sumie nie słyszałam złego słowa na jego temat, a znam kilka dziewczyn, które się u niego badały. 04.10 też jestem do niego umówiona 😀
 
Takie forum to duże wsparcie, bardzo dużo daje na głowę jak wszystkie jesteśmy prawie w tym samym czasie z tymi samymi problemami 😉 w maju będziemy tu razem pisać w nocy 🤪 bo mało która będzie miała przyjemność spać 😂
Na tym forum jest super. Ale znów na Facebooku nie mogę być na żadnych mamusiowych albo ciążowych tym bardziej grupach. Procz jednej ciąża po invitro bo świadomość tych dziewczyn po tym co przeszły jest bardzo wysoka. Na innych grupach poziom tych ludzi mnie dobija. Plus palenie fajek nagminne, pytania o kasę co się należy, krawie od 3 dni czy jechać na ip itp.🤦🤦🤦
Ale tutaj czuję się super i czuję jak ogromne wsparcie sobie dajemy. Dużo z nas ma swoje przykre historie za soba a to zupełnie zmienia perspektywę.
 
Ja miałam u niego wszystkie moje prenatalne w pierwszej ciąży i byłam bardzo zadowolona :) W sumie nie słyszałam złego słowa na jego temat, a znam kilka dziewczyn, które się u niego badały. 04.10 też jestem do niego umówiona 😀
super powodzenia! A z ciekawości w pierwszej ciąży wróżył Ci płeć na prenatalnych? Bo o mnie 50:50 po dzisiejszym badaniu 😂
 
a ja w drugiej ciąży mam tak ze bardziej stresuje mnie sama ciąża i poród niz to co będzie po porodzie. W pierwszej miałam totalny luz w ciąży ale po porodzie wszystkim się stresowałam i już w trakcie ciąży się tego bałam. Teraz już wiem ze jakoś to będzie aby tylko urodzić zdrowe dzieciątko i oby było wszystko dobrze ;)

A czy któraś z Was tutaj wie już teraz ze chciałaby poród przez cc ? Wiem ze to już nie jest teraz na życzenie ale ja na przykład preferuje druga cesarkę ze względu ma traumę związana z pierwszym porodem. Nigdy tego nie zapomnę jak już były zielone wody i mi powiedzieli ze tętno spada i szybko na stół. 33h regularnych skurczy i nic mi nie dali … nie chce tego kolejny raz przechodzić
Ja bym chciała drugą cesarkę, podobnie jak u Ciebie pierwszy poród był tragiczny... Jestem już nastawiona że jeśli nie dostanę skierowania to pójdę rodzic do prywatnego centrum medycznego gdzie po zapłacie nie będą robić z tym problemu.
 
Ja bym chciała drugą cesarkę, podobnie jak u Ciebie pierwszy poród był tragiczny... Jestem już nastawiona że jeśli nie dostanę skierowania to pójdę rodzic do prywatnego centrum medycznego gdzie po zapłacie nie będą robić z tym problemu.
ja też planuje cesarka ale jeszcze nie wiem jak ja załatwić 😂😂
 
reklama
Do góry