reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny a czy któraś jeszcze korzystała już z detektora? Chyba trafiłam na jakiś wadliwy ze nie mogłam znaleść a finalnie było serce. Trzeszczał wiec tak mysle, zamowilam ze strony medycznej i czekam na dostawe nowego sprawdzonego. Któraś jeszcze używa jakiegoś modelu poza dziewczynami które już pisały?
 
Dziewczyny a czy któraś jeszcze korzystała już z detektora? Chyba trafiłam na jakiś wadliwy ze nie mogłam znaleść a finalnie było serce. Trzeszczał wiec tak mysle, zamowilam ze strony medycznej i czekam na dostawe nowego sprawdzonego. Któraś jeszcze używa jakiegoś modelu poza dziewczynami które już pisały?
jaki masz model? Ja planuje zakupić myślę nad angelsound Smart. Ma aplikacje. Ale nie wiem czy nie za wcześnie. Dziś ok 11+2
 
Odnośnie powiedzenia szefowi o ciąży to mam w planie w weekend 🤣 W poprzedniej sam się domyślił (bo tydzień wcześniej powiedziałam, że muszę wcześniej wyjść bo mam lekarza), uroki pracy z rodziną 🤣 Póki co z obcych wie tylko koleżanka z pracy. Jesteśmy tylko we dwie, mam nadzieję, że nic się nie będzie działo i będę mogła pracować jak najdłużej 😀
 
Ja przełożonej powiem chyba dopiero po prenatalnych, na ten moment o ciąży wiedzą tylko rodzice moi i męża :)
 
reklama
Ja powiem chyba w listopadzie. Ale do końca grudnia będę pracowac. Na tą chwilę nawet rodzice nie wiedzą. I bardzo mi z tym dobrze. Powiem po nifty i prenatalnych myślę że w moje urodziny 27.09
 
Do góry