reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Hej wszystkim nadrobiłam co pisalyscie. Jestem po migrenie z wymiotami i dopiero powoli wracam do żywych. Niestety franca jak złapie to nie odpusci i tak już od dziecka choruje. Ciężko było jednego dnia z nawodnieniem, ale robiłam co mogłam, mam nadzieje ze człowieczek się trzyma i nic nie zaszkodziło bo chyba strach nigdy mnie nie odpusci przez te moje przejścia gdy coś się dzieje zwłaszcza. Od leżenia boli mnie totalnie wszystko, przespałam dużo, ale na ten ból nie ma mocnych.
Udanego dnia i zdrówka dla was 💗
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja dziś urlop. O 10 mam USG piersi- nie wiem jak przeżyje bo znów bolą jak nie powiem co. 😵 wiem ledwo mogę ja je dotknac.
Później lecę na to wyczekane NIFTY.

DZIS mi się śniło że koleżanka powiedziała, potwierdziła że to będzie syn. Podobno sny się śnią na odwrót więc do wyników nadzieja na babkę jest.

W czwartek prenatalne ☺️
 
Hej dziewczyny. Ja dziś urlop. O 10 mam USG piersi- nie wiem jak przeżyje bo znów bolą jak nie powiem co. 😵 wiem ledwo mogę ja je dotknac.
Później lecę na to wyczekane NIFTY.

DZIS mi się śniło że koleżanka powiedziała, potwierdziła że to będzie syn. Podobno sny się śnią na odwrót więc do wyników nadzieja na babkę jest.

W czwartek prenatalne ☺️
powodzenia!
 
Hej dziewczyny. Ja dziś urlop. O 10 mam USG piersi- nie wiem jak przeżyje bo znów bolą jak nie powiem co. 😵 wiem ledwo mogę ja je dotknac.
Później lecę na to wyczekane NIFTY.

DZIS mi się śniło że koleżanka powiedziała, potwierdziła że to będzie syn. Podobno sny się śnią na odwrót więc do wyników nadzieja na babkę jest.

W czwartek prenatalne ☺️
Powodzenia kochana! Ja już po Sanco a z racji tego ze dzisiaj tylko moja krew była pobierana - fiolka już wyjechała do laboratorium 🙃 słodko- gorzkie uczucie.
W ogóle byłam tak zestresowana że krew nie chciała płynąc i siedziałam na fotelu chyba z dobre 5min.
My urlop planujemy na piątek licząc ze tego dnia będzie właśnie wynik …
 
Powodzenia kochana! Ja już po Sanco a z racji tego ze dzisiaj tylko moja krew była pobierana - fiolka już wyjechała do laboratorium 🙃 słodko- gorzkie uczucie.
W ogóle byłam tak zestresowana że krew nie chciała płynąc i siedziałam na fotelu chyba z dobre 5min.
My urlop planujemy na piątek licząc ze tego dnia będzie właśnie wynik …
ja zapytam dziś kiedy będzie mój. Fajnie jakby był w piątek ale liczę się z tym że może być w przyszłym tyg. Gdyby był i było wszystko ok byłoby idealnie bo w sobotę mamy iść do teściów świętować z nimi odbiór nowego auta. Więc byłaby również dla nich kolejna miła niespodzianka. Jeśli nie będzie to też ok. 27 września mam urodziny i wtedy przekaże rodzicom i teściom. Trzymam za nas kciuki kochana.
 
Hej dziewczyny, mnie wczoraj w nocy olśniło, że nie mam kontynuacji zwolnienia. Miałam do 12.09 i byłam wtedy na wizycie i zapomniałam poprosić. Mam nadzieję, że jak jutro poproszę telefonicznie to mi wystawi w tył..
 
Hej dziewczyny. Ja dziś urlop. O 10 mam USG piersi- nie wiem jak przeżyje bo znów bolą jak nie powiem co. 😵 wiem ledwo mogę ja je dotknac.
Później lecę na to wyczekane NIFTY.

DZIS mi się śniło że koleżanka powiedziała, potwierdziła że to będzie syn. Podobno sny się śnią na odwrót więc do wyników nadzieja na babkę jest.

W czwartek prenatalne ☺️
powodzenia 😘
U mnie piersi w kratke i wcale nie tak mocno. Nie wiem od czego to zależy ze ktoś ma lub nie ból piersi w ciąży.

Powodzenia na prenatalnych ♥️
 
Hej dziewczyny, mnie wczoraj w nocy olśniło, że nie mam kontynuacji zwolnienia. Miałam do 12.09 i byłam wtedy na wizycie i zapomniałam poprosić. Mam nadzieję, że jak jutro poproszę telefonicznie to mi wystawi w tył..
o kurczę trochę długo, z tego co się orientuje może być 3 dni wstecz, ale mogę się mylić.
 
Hej dziewczyny, mnie wczoraj w nocy olśniło, że nie mam kontynuacji zwolnienia. Miałam do 12.09 i byłam wtedy na wizycie i zapomniałam poprosić. Mam nadzieję, że jak jutro poproszę telefonicznie to mi wystawi w tył..
lekarz może wystawić ale tylko do trzech dni wstecz.
 
reklama
Do góry