reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Dzień dobry 🙂 katar i gardło nie odpuściły, na noc wjechał sok malinowy i dobrze działał na ciało i duszę, niestety gorzej na cukier rano 🤣 aczkolwiek może to laysy po kolacji, więc winowajcy konkretnego brak 🤣
Jutro wizyta, będzie 10+0 wg om i zobaczymy co tam słychać, mam nadzieję że dobrze i że te poranne wymioty nie idą na marne 🤪
Miłego poniedziałku!
 
reklama
ja zapytam dziś kiedy będzie mój. Fajnie jakby był w piątek ale liczę się z tym że może być w przyszłym tyg. Gdyby był i było wszystko ok byłoby idealnie bo w sobotę mamy iść do teściów świętować z nimi odbiór nowego auta. Więc byłaby również dla nich kolejna miła niespodzianka. Jeśli nie będzie to też ok. 27 września mam urodziny i wtedy przekaże rodzicom i teściom. Trzymam za nas kciuki kochana.
Pytałam o różnice w Nifty i Sanco to Pani w przychodni powiedziała ze jest to już podobnie teraz jesli chodzi o czas.
Ogólnie dodała ze ostatnio mieli jakąś czarną serie z wadami ;(
U mnie ból gardła przeszedł, za to witam się z kolejnym dniem 🤮
 
Dzień dobry dziewuszki!
Ale żeście napisały w ten weekend, tyle czytania 🤣
Odpowiem ogólnie bo nie pamiętam co było na której stronie 😅
Zazdroszczę że chipsy tak chętnie jecie albo mc Donalda bo ja jak o tym myślę to mi gorzej 😅 ale w sobotę miałam mixa śledzia w śmietanie z frytkami i to było tak megaaaa dobre że szok 🤩 moje kochanie stwierdziło że aspiruje do kobiet które tort będą zagryzać ogórkiem kiszonym ale chyba trochę przesadza 🤣
U mnie 8+3 i trochę mi lepiej w końcu. Chociaż poranki są słabe i mi się kręci w głowie i poranną toaletę to ogarniam chyba na 3 razy bo nie mogę się doprowadzić do porządku 🙄
Zazdroszczę że gdzieś wg wychodzicie bo ja to tak słabo znoszę że prawie ciągle leżę albo śpię 🙈 ale wierzę że w końcu będzie coraz lepiej.
Któraś pisała że ma migreny i mdłości ,taakk ja od 2 tygodni się z tym męczę i jedynie krótkie drzemki i dużo wody mi trochę pomaga żeby chociaż jakiś obiad ogarnąć 😄 ale widzę światełko w tunelu że mi lepiej. Jutro wizyta także mam nadzieję że będzie wszystko dobrze ☺️
I tak jak któraś napisała jeszcze też się cieszę że jest takie forum i taka grupa bo mi to też pomaga przetrwać ten trudny początek, zwłaszcza że to mój pierwszy bąbelek. Dziękuję! 🥰
Nie pamiętam czy do wszystkiego się odniosłam bo tyle tego było 🤪
 
Dzień dobry 🙂 katar i gardło nie odpuściły, na noc wjechał sok malinowy i dobrze działał na ciało i duszę, niestety gorzej na cukier rano 🤣 aczkolwiek może to laysy po kolacji, więc winowajcy konkretnego brak 🤣
Jutro wizyta, będzie 10+0 wg om i zobaczymy co tam słychać, mam nadzieję że dobrze i że te poranne wymioty nie idą na marne 🤪
Miłego poniedziałku!
Ja też jutro wizyta, tylko młodsza ciąża. Trzymam kciuki!☺️
 
Pytałam o różnice w Nifty i Sanco to Pani w przychodni powiedziała ze jest to już podobnie teraz jesli chodzi o czas.
Ogólnie dodała ze ostatnio mieli jakąś czarną serie z wadami ;(
U mnie ból gardła przeszedł, za to witam się z kolejnym dniem 🤮
nawet nie strasz. W sensie że były wady płodów czy błędy w wynikach? Nie wiem co gorsze... ja słyszałam też że nifty potrafi być równie szybko co sanco. Oby w piątek.
 
Cześć Kochane! Ja już po wakacjach, wczoraj wróciliśmy do Polski i oczywiście na dzień powrotu miałam apogeum objawów: nudności, wymioty, ból głowy, ciągnięcie w podbrzuszu, najgorszy dzień w tej ciąży chyba - idealny na całodzienną podróż 😂😂 w ogóle szok, bo po 2 tyg na all inclusive i jedzeniu słodyczy przynajmniej 2x dziennie przytyłam tylko 700g 🙊 ale hotelowe jedzenie tak mi zbrzydło, że jak dzisiaj na śniadanie zjadłam twaróg wędzony z pomidorkiem i kanapkę z pasztetem to myślałam, że się rozpłynę ze szczęścia 😂
Trzymam kciuki za wizyty i badania NIPT!! 🤞🏻🤞🏻 ja w przyszły czwartek idę na luxmedowe prenatalne :)
 
reklama
Hej hej!
Czytam Was od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz założyłam konto. Jestem w pierwszej ciąży, obecnie 10+1, na razie wszystko ok i mam nadzieję, że tak już pozostanie ❤️

Mam pytanie do tych z Was, które są w pierwszej ciąży czy Wy też macie taki lęk przed powiadomieniem pracodawcy o ciąży? 🫣 Będę mówiła dopiero po prenatalnych, ale już teraz spędza mi to sen z powiek, bo jestem typem osoby bardzo odpowiedzialnej i czuje, że moim „odejściem” sporo im namieszam w firmie 🫣
 
Do góry