reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Hej dziewczyny, ja musiałam trochę odpocząć i odciąć głowę od wszystkiego i odespać. Dziś miałam całkiem dobry dzień, poza bolącymi cyckami żadnych dolegliwości ciążowych. Aż miło.
Ogólnie nie mogę narzekać bo poza ssaniem w żołądku jak nie zjem na czas i bolącymi cyckami to jest naprawdę super.

Lekarz tez powiedział ze duphaston i luteina zostają ze mną do końca 1 trymestru ale jestem już ze wszystkim u jednego lekarza i będzie mnie prowadził. Całkiem fajnie bo jak mnie coś niepokoi to mam możliwość umówienia się na teleporade każdego dnia do niego.

Może ktoras wie jak to jest z lataniem samolotem ? Mamy zaplanowany lot na koniec miesiąca ale zastanawiam się czy można tak latać w ciąży w ogóle.
 
Hej dziewczyny, ja musiałam trochę odpocząć i odciąć głowę od wszystkiego i odespać. Dziś miałam całkiem dobry dzień, poza bolącymi cyckami żadnych dolegliwości ciążowych. Aż miło.
Ogólnie nie mogę narzekać bo poza ssaniem w żołądku jak nie zjem na czas i bolącymi cyckami to jest naprawdę super.

Lekarz tez powiedział ze duphaston i luteina zostają ze mną do końca 1 trymestru ale jestem już ze wszystkim u jednego lekarza i będzie mnie prowadził. Całkiem fajnie bo jak mnie coś niepokoi to mam możliwość umówienia się na teleporade każdego dnia do niego.

Może ktoras wie jak to jest z lataniem samolotem ? Mamy zaplanowany lot na koniec miesiąca ale zastanawiam się czy można tak latać w ciąży w ogóle.
Jeżeli ciąża rozwija się prawidłowo to można.
Jestem z zawodu stewardessa i możemy latać do 16tc. A latamy kilka razy w tygodniu.
Polecam dużo pić :)
 
Hej dziewczyny, ja musiałam trochę odpocząć i odciąć głowę od wszystkiego i odespać. Dziś miałam całkiem dobry dzień, poza bolącymi cyckami żadnych dolegliwości ciążowych. Aż miło.
Ogólnie nie mogę narzekać bo poza ssaniem w żołądku jak nie zjem na czas i bolącymi cyckami to jest naprawdę super.

Lekarz tez powiedział ze duphaston i luteina zostają ze mną do końca 1 trymestru ale jestem już ze wszystkim u jednego lekarza i będzie mnie prowadził. Całkiem fajnie bo jak mnie coś niepokoi to mam możliwość umówienia się na teleporade każdego dnia do niego.

Może ktoras wie jak to jest z lataniem samolotem ? Mamy zaplanowany lot na koniec miesiąca ale zastanawiam się czy można tak latać w ciąży w ogóle.
też planuje gdzie polecieć pod koniec pazdziernika, mamy 15 rocznicę ślubu. Chyba nie ma przeciwwskazań..
 
Jestem po wizycie, niestety będę się z Wami żegnać 😭
Jelitowka zabiła naszego kropka.
Ciąża się cofa, serce już nie bije.
Nawet nie płacze, chyba sama nie mogę w to jeszcze uwierzyć.
Mam iść za tydzień na kontrolę i raczej po skierowanie do szpitala po lek na wywołanie poronienia.
Przez ten tydzień mam leki jeszcze brać, to będzie najgorszy tydzień jaki jestem w stanie sobie wyobrazić.
Jejku tak mi przykro :(
Ja złapałam jelitowke od młodego... We wtorek 5 razy wymiotowałam i teraz zaczynam się bać czy nie skończy się tak samo 😔
 
też planuje gdzie polecieć pod koniec pazdziernika, mamy 15 rocznicę ślubu. Chyba nie ma przeciwwskazań..
Jeżeli nic się nie dzieje tzn nie musisz leżeć czy coś to śmiało można. Na dłuższy lot polecam kupić rajstopy albo podkolanówki kompresyjne ale takie z prawdziwego zdarzenia :) na krótsze loty nie ma potrzeby
 
reklama
Do góry