reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
wspaniale 😂😂😂 ja codziennie się budzę ok 4 i czuję mega głód. Czasem uda mi się znów zasnąć a czasem muszę wstać i zjeść kanapkę.
Ja w zeszłym tygodniu miałam tak o 3 🤣 myślałam, że nie zasnę, ale myślę "No nie, przecież nie będę jeść o tej porze" I z bólem głodnego brzucha jakoś zasnęłam 🤣
 
Silne mdłości z pojedynczymi wymiotami, ogólnie czułam sie tak,, ciążowo'' niskie ciśnienie ciagle bylo mi słabo, bóle brzucha pachwin a tu nagle poza piersiami to wogole nic nie czuje jakbym w ciąży nie była 😔 i tak od jakiś 4 dni nagle taka cisza😔
trzymam kciuki żeby było ok. Ja jestem w 10 tyg i gdyby nie brak okresu i bolące piersi to bym się nie zorientowała. Zero objawów. Może u Ciebie poprostu powoli już mija ten cięższy czas.
 
trzymam kciuki żeby było ok. Ja jestem w 10 tyg i gdyby nie brak okresu i bolące piersi to bym się nie zorientowała. Zero objawów. Może u Ciebie poprostu powoli już mija ten cięższy czas.
Być może ale nie będę mieć spokojnej głowy dopóki nie zobaczę bijacego serduszka na ekranie 😔 o 18 sie okaże, może ktoś tez tak miał ze nagle mu objawy przeszły i było ok?
 
Ja dziś zrobiłam wszystkie badania. Wirusowe- kiła, toxo, HIV, morfologię, cukier, tarczycowy pakiet, mocz, grupa krwi itp... No trochę tego było. Wyszło prawie 500 zł ale dzięki PZU zapłaciłam 54 ☺️☺️
ja miałam dziś podobny pakiet, tylko bez kiły, pewnie później zleci i bez TSH - bo robiłam prywatnie i mu pokazałam żeby od razu leki wdrożył
 
reklama
Ja miałam w poprzedniej ciąży taką dużą torbiel, 10cm chyba nawet 10,5, ale nie sprawiała bólu i też tylko obserwacja, torbiel miała się wchłonąć, ewentualnie oczyścić po porodzie.
@Stokrotkaaaa 7 cm to sporo, ale na moim przykładzie nic nie musi się wydarzyć. Ja leków nie dostałam i po porodzie faktycznie torbieli nie było.
Dzięki za informację:) rozumiem, że miałaś ja przez całą ciążę i dopiero po porodzie się wchloneła?
 
Do góry