reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny a dużo macie śluzu na wkładce? Jakiego koloru? Pytanie dość intymne a dla mnie ważne
ja mam kremowy, nie za wiele, dopiero na dalszym etapie produkuje takie ilości, że w tamponach chodzę, bo mnie to dorpowadza do szalu. Pytalam na poprzedniej wizycie czy taki kremowy jest ok, ogladala i mówiła, ze jest dobry.
 
Ja mam dzis o 13.10 wizytę.
Co do samopoczucia, strasznie mi slabo, wczoraj i dziś wciąż leze, już się wydawało, ze jest lepiej z siłami, ale od wczoraj znow kakas masakra. Nie miałam aż tak w poprzednich ciążach, ale mose wiek i zmęczenie obecnymi dziecmi robia swoje.
 
Jestem po wizycie, jest zarodek, serduszko bije 😂
Byłam na NFZ i ani nie widziałam nic, ani zdjęcia nie mam. Zastanawiam się czy jednak nie zacząć prywatnie chodzić. Ta lekarka taka mało mówna, poważna.
Ale najważniejsze, że wszystko dobrze. Mam zrobić badania teraz.
 
Jestem po wizycie, jest zarodek, serduszko bije 😂
Byłam na NFZ i ani nie widziałam nic, ani zdjęcia nie mam. Zastanawiam się czy jednak nie zacząć prywatnie chodzić. Ta lekarka taka mało mówna, poważna.
Ale najważniejsze, że wszystko dobrze. Mam zrobić badania teraz.
Ale Ci zazdroszczę ja dopiero jutro wizyta ale na USG nie liczę 😓 dopiero skierowanie dostanę pewnie i będę miała kartę ciąży zakładaną
 
Jestem po wizycie, jest zarodek, serduszko bije 😂
Byłam na NFZ i ani nie widziałam nic, ani zdjęcia nie mam. Zastanawiam się czy jednak nie zacząć prywatnie chodzić. Ta lekarka taka mało mówna, poważna.
Ale najważniejsze, że wszystko dobrze. Mam zrobić badania teraz.
super. Bardzo się cieszę. Ja wczoraj byłam prywatnie wyjątkowo bo normalnie chodzę na PZU i wizyta mnie kosztowała 350 zł... Więc dzięki Bogu za pakiety medyczne 🫣
 
czemu nie liczysz na USG?? Ja mam 9 tydzień i nadal nie mam karty ciąży 🤦😂
Bo najpierw trzeba mieć skierowanie żeby się zapisać.Ostatnio jak czekałam na swoją kolej to starsza kobieta się zapisywała to dostała termin na połowę października,mam nadzieję,że ciężarne tyle nie czekają bo będę musiała czekać na prenatalne prywatnie.U mnie 7w+1d
 
reklama
Do góry