reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Bo najpierw trzeba mieć skierowanie żeby się zapisać.Ostatnio jak czekałam na swoją kolej to starsza kobieta się zapisywała to dostała termin na połowę października,mam nadzieję,że ciężarne tyle nie czekają bo będę musiała czekać na prenatalne prywatnie.U mnie 7w+1d
ja się już 2 tygodnie temu zapisywałam na prenatalne, czyli w 6+3, potem ciężko o terminy. Dostanę skierowanie, bo z uwagi na wiek, mam refundowane.
 
reklama
jak się okazało też będę mieć refundacje mimo że mam 33 lata. Mam za sobą ciążę chora genetycznie więc podobno mogę mieć dwa darmowe.
to dobrze, bo jednak pappa I usg to z 600 zł, i potem usg połówkowe kolejne 300. Nie wiem, jak z trzecim usg, mi robila ginka, która robi tez cc I powiedzial,że mi wszystko posprawdzała i już nie muszę iść na to trzecie gdzie indziej.
 
ja się już 2 tygodnie temu zapisywałam na prenatalne, czyli w 6+3, potem ciężko o terminy. Dostanę skierowanie, bo z uwagi na wiek, mam refundowane.
Też powinnam mieć refundowane (36l). Powiedzcie mi, na te badania prenatalne zapisujcie się w jakimś laboratorium czy jak to wygląda. Może to głupie pytanie jest... 🥺Jak wyszłam z gabinetu to dopiero przypomniało mi się, że nie zapytałam o milion rzeczy...
Ach, to przez to, że ta doktor nic od siebie nie mówiła.
 
reklama
Ja też mam pytanie... Jestem 9+0. Za chwile mam mieć prenatalne, a nadal nie byłam u mojej docelowej Pani Dr. Ona dopiero 21 wrzesnia jest dostępna. Teraz chodzę tylko kontrolować do dowolnych z pakietu PZU.

Za dwa tyg musze zrobić badania prenatalne. Nie mam nadal karty ciąży. Potrzebuje też skierowanie na prenatalne bo bede miała refundacje.

7 września mam wizytę u innego lekarza. Czy on może mi założyć kartę ciąży i napisac skierowanie, mimo że chce docelowo od 21 września prowadzić ciąże u innej pani doktor?
Jak to wygląda formalnie?
 
Do góry