reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Jutro, nie wiem czy się nie sypnelam gdzieś w odpowiedzi ale wydało mi się że dziewczyny tez jutro 🤦‍♀️ skupienie poziom 0. :D ciekawe jak sytuacja z krwiakiem u Ciebie, mam nadzieję że juz nie będzie po nim śladu
tez mam taką nadzieję, ogólnie nie mialam ani najmniejszej plamki krwi, dupka biore, ale magnezu nie, za dużo tych piguł dla mnie, oststnio silycwrocily, więc wczoraj polki szlifowałam, dzis skręcałam i lakierowalam, i mam się dobrze, więc liczę na to, że już dziada nie będzie lub znacznie się zmniejszył. :)
 
Czy któraś miała z was krwawienie implanatcyjne ? Wyszły mi lekkie kreski , później mocniejsza . Dziś termin spodziewanej miesiączki i mam 5 plamek małych jakby bardziej pod braz i nie wiem czy po prostu mi mię miesoaczka zaczyna gdzie nie miałam tak nigdy zazwyczaj było pełno krwi od razu .. czy to to plamienie . Nie wiem czy mam się martwić czy nie .. czy iść szybciej do lekarza bo lekarz dopiero 7 września mam .. czy poczekać i zobaczyć co się będzie działo ew iść na SOR
Skoro testy ciążowe wyszły już wcześniej pozytywne, to nie jest plamienie implantacyjne. Beta rośnie dopiero po zagnieżdżeniu
 
Czy któraś miała z was krwawienie implanatcyjne ? Wyszły mi lekkie kreski , później mocniejsza . Dziś termin spodziewanej miesiączki i mam 5 plamek małych jakby bardziej pod braz i nie wiem czy po prostu mi mię miesoaczka zaczyna gdzie nie miałam tak nigdy zazwyczaj było pełno krwi od razu .. czy to to plamienie . Nie wiem czy mam się martwić czy nie .. czy iść szybciej do lekarza bo lekarz dopiero 7 września mam .. czy poczekać i zobaczyć co się będzie działo ew iść na SOR
Miałam plamienie implantacyjne w pierwszej i teraz w drugiej ciąży w dniu spodziewanej miesiączki, to jest taki brązowy ślad. Niepokojąca mogła by być żywa czerwona krew, natomiast takie brązowe plamienie jest normalne w tym czasie.
 
Czy któraś miała z was krwawienie implanatcyjne ? Wyszły mi lekkie kreski , później mocniejsza . Dziś termin spodziewanej miesiączki i mam 5 plamek małych jakby bardziej pod braz i nie wiem czy po prostu mi mię miesoaczka zaczyna gdzie nie miałam tak nigdy zazwyczaj było pełno krwi od razu .. czy to to plamienie . Nie wiem czy mam się martwić czy nie .. czy iść szybciej do lekarza bo lekarz dopiero 7 września mam .. czy poczekać i zobaczyć co się będzie działo ew iść na SOR
mi lekarz powiedział ze dopóki nie ma żywej, czerwonej krwi to się niczym nie stresować, ze takie brązowe plamienie jest norma
 
Melduję się na koniec tego długiego dnia, padam już na pysk... Mamy 1 cm pasożyta z bijącym serduszkiem 🙂 następna wizyta 19.09 i jak będzie ok to będzie karta ciąży. Przed ciążą robiłam morfologię, glukozę i tsh, na kolejną muszę mieć wyniki toxo.
 

Załączniki

  • 20230829_185742.jpg
    20230829_185742.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 66
mi lekarz powiedział ze dopóki nie ma żywej, czerwonej krwi to się niczym nie stresować, ze takie brązowe plamienie jest norma
Nie do końca, moje poronienie zaczęło się od brązowych plamień, które z dnia na dzień się nasilały. Po 2 tygodniach dopiero poszła krew.
Plamienie implantacyjne też miałam, u mnie to delikatnie zaróżowiony papier, na bieliźnie nie było śladu.
 
reklama
Do góry