reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Ja też po wizycie :) serducho już było widać :) zdjęcia mam, ale widać akurat same cienie, ale udało się crl zlapac całe 3,6 mm szczęście :) chociaż doktor radzie narazie zbytnio się nie dzielić, ale wydaje mi się że jak by go coś niepokoiło faktycznie to by jednak powiedział. Dostałam eutyrox, bo tsh za wysokie. No i niestety torbiel na jajniku ale na razie do obserwacji, bez leków.
czemu się nie dzielić?ckurcze, potrafią podnieść na duchu ci lekarze... 🤷‍♀️
 
Witam sie po krótkiej przerwie🙂 do wizyty zostało mi 8 dni i już siedze jak na szpilkach, piersi nie bolą za to od wczoraj mam bóle brzucha i pelców, ale już takie permanentne, trwające po kilka godzin.... bardzo mnie to stresuje, chciałabym wierzyć, że wszystko jest dobrze ale jako nerwicowiec mam w głowie czarne scenariusze 🙄 wczoraj też mocno bolała mnie głowa. W dodatku mam totalny jadłowstręt, na nic nie mam ochoty, niektóre rzeczy wręcz mnie odrzucają, jem tylko by uniknąć pogorszenia mdłości, rzyganka jak narazie nie było👍
Do przyszłej środy to ja jajko zniosę, zwłaszcza że jeszcze nie widziałam ani serduszka ani nawet zarodka bo byłam na wizycie w 5+2. Dzisiaj już 7+1, na wizycie bedzie 8+2
 
Czy któraś miała z was krwawienie implanatcyjne ? Wyszły mi lekkie kreski , później mocniejsza . Dziś termin spodziewanej miesiączki i mam 5 plamek małych jakby bardziej pod braz i nie wiem czy po prostu mi mię miesoaczka zaczyna gdzie nie miałam tak nigdy zazwyczaj było pełno krwi od razu .. czy to to plamienie . Nie wiem czy mam się martwić czy nie .. czy iść szybciej do lekarza bo lekarz dopiero 7 września mam .. czy poczekać i zobaczyć co się będzie działo ew iść na SOR
 
Czy któraś miała z was krwawienie implanatcyjne ? Wyszły mi lekkie kreski , później mocniejsza . Dziś termin spodziewanej miesiączki i mam 5 plamek małych jakby bardziej pod braz i nie wiem czy po prostu mi mię miesoaczka zaczyna gdzie nie miałam tak nigdy zazwyczaj było pełno krwi od razu .. czy to to plamienie . Nie wiem czy mam się martwić czy nie .. czy iść szybciej do lekarza bo lekarz dopiero 7 września mam .. czy poczekać i zobaczyć co się będzie działo ew iść na SOR
Ja miałam teraz plamienie implantacyjne 😊 a to moja 3 ciąża, wcześniej nie miałam 😅 spokojnie, nigdzie nie musisz jechać, obserwuj czy nie rozwinie się normalne krwawienie, jak zaraz minie, to na pewno implantacja 😉 tym bardziej, że na brązowo, a nie żywa krew 😊
 
reklama
Czy któraś miała z was krwawienie implanatcyjne ? Wyszły mi lekkie kreski , później mocniejsza . Dziś termin spodziewanej miesiączki i mam 5 plamek małych jakby bardziej pod braz i nie wiem czy po prostu mi mię miesoaczka zaczyna gdzie nie miałam tak nigdy zazwyczaj było pełno krwi od razu .. czy to to plamienie . Nie wiem czy mam się martwić czy nie .. czy iść szybciej do lekarza bo lekarz dopiero 7 września mam .. czy poczekać i zobaczyć co się będzie działo ew iść na SOR
być może masz niski progesteron, ja bym zrobila jutro betę i progesteron i poszla z wynikami od razu do gina, być może ciaza się nie rozwija, to wykaże beta, a być może właśnie masz niski progesteron lub krwiaczek czy cokolwiek innego, wtedy gin przepisze progesteron na podtrzymanie.
 
Do góry