reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Ja też już po wizycie u mojej doktor w szpitalu. Wszystko jest ok, skierowanie od tamtego lekarza kazała wyrzucić. Wychodzi wg. usg 6/7 tydzień, serduszko bije.
Ja wizyta o 14,cała w stresie bo coś mało objawów poza mdłościami to prawie żadnych, ciągle wmawiam sobie ze pewnie nie jest dobrze masakra jednym słowem
U mnie objawów totalne zero. Jakbym nie była w ciąży i wszystko jak na razie ok.
Wrzucam zdjęcie bąbla.
 

Załączniki

  • IMG_20230821_125007796.jpg
    IMG_20230821_125007796.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 89
Ja też już po wizycie u mojej doktor w szpitalu. Wszystko jest ok, skierowanie od tamtego lekarza kazała wyrzucić. Wychodzi wg. usg 6/7 tydzień, serduszko bije.

U mnie objawów totalne zero. Jakbym nie była w ciąży i wszystko jak na razie ok.
Wrzucam zdjęcie bąbla.
o wow, masz już 9+4? Ja mam 7+1, ale chyba bedzie wcześniej, bo ciągle kazdy pomiar pwcherzyka czy zarodka wychodzi na mniejszy. A objawy mi powoli odpuszczają, mam energię w końcu, szybciej niż poprzednio.
 
o wow, masz już 9+4? Ja mam 7+1, ale chyba bedzie wcześniej, bo ciągle kazdy pomiar pwcherzyka czy zarodka wychodzi na mniejszy. A objawy mi powoli odpuszczają, mam energię w końcu, szybciej niż poprzednio.
Mam 6/7 tydzień. Wg aplikacji mam 7+1 z USG 6+6. Zarodek ma 0.91cm i termin wstępnie na 9.04

Że tak zapytam, skąd wyczytałaś 9+4? 😂
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi czy to normalne czy coś nie tak, dzisiaj u lekarki staje na, wagę a tam 5 kg więcej ,w 3 tygodnie przybralam 5 kg jedząc mniej bo mam mega mdłości i nie mogę jeść
 
Do góry