reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

Dziewczyny powiedzcie mi czy to normalne czy coś nie tak, dzisiaj u lekarki staje na, wagę a tam 5 kg więcej ,w 3 tygodnie przybralam 5 kg jedząc mniej bo mam mega mdłości i nie mogę jeść
może masz napchane jelita? Ja jem jak szalona,, mam plus 3 kg. Ale to na pewno głównie jelita ważą. Ogólnie w pierwszej ciazy przytyłam odpowiednio 7, 8 i 6xkg w 1, 2 i 3 trymestrze. Jadłam jon stop. Po coazy szybko spadło.
A 9+4 to termin wyliczonego porodu na 9 kwietnia,, poniżej w opisie. 🙈
 
reklama
może masz napchane jelita? Ja jem jak szalona,, mam plus 3 kg. Ale to na pewno głównie jelita ważą. Ogólnie w pierwszej ciazy przytyłam odpowiednio 7, 8 i 6xkg w 1, 2 i 3 trymestrze. Jadłam jon stop. Po coazy szybko spadło.
A 9+4 to termin wyliczonego porodu na 9 kwietnia,, poniżej w opisie. 🙈
No właśnie nie wiem moze... Chociaż rano zjadłam tylko trzy wafle ryżowe... Wczoraj na kolacje sałatkę
Naprawdę nie wiem Czy to hormony czy porostu tyle przytylam
 
Mam 6/7 tydzień. Wg aplikacji mam 7+1 z USG 6+6. Zarodek ma 0.91cm i termin wstępnie na 9.04

Że tak zapytam, skąd wyczytałaś 9+4? 😂
ja byłam w 6+3 i musialam się bardzo nawyginac, aby udało się złapać 2,5 mm zarodka, co wyszło jak 5+5. Ale seks był 13 dc i potem nie było, więc plemniki musiałyby przeżyć 6 dni, także w takie opóźnienie to nie wierzę. W sumie uznałyśmy z panią doktor że za dwa tygodnie zmierzymy, bo tak trudno było w ogole znaleźć zarodek, w większości wyglądało to na pusty pecherzyk, jedynie pod odpowiednim kątem było go widać, więc być może nie było go widać całego.
 
Czuje, palce Mam jak banie... Może rzeczywiście woda hormony wszystko się złożyło, oby to to, bo jak będę z takim tempem tyć to ja nie wiem 🤣
U mnie też trochę brzuch widać ale kurde ja myślę że to woda i wzdęcia.
Generalnie się nie wchodze na wagę bo się boję... :D W głowie mam 57 kg ale obawiam się że rzeczywistość mnie zaskoczy :D
 
Ja juz po wizycie serduszko pięknie biło termin porodu 10 kwiecień 😊😍 troche mnie ta wizyta uspokoiła, dostałam tabletki na tw mdłości żebym mogła jakoś Chociaż funkcjonować 🤗
 

Załączniki

  • IMG_20230821_145255.jpg
    IMG_20230821_145255.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 47
reklama
Ja juz po wizycie serduszko pięknie biło termin porodu 10 kwiecień 😊😍 troche mnie ta wizyta uspokoiła, dostałam tabletki na tw mdłości żebym mogła jakoś Chociaż funkcjonować 🤗
Jakie dostałaś tabletki? Ja też mam. Koszmarne mdłości cała dobe... Aż czasami mam ochotę sobie wyrwać włosy z głowy 😁 a jak mam wejść do kuchni i zrobić obiad to jest dla mnie najgorsza tortura.....

Gratuluję 🥰
 
Do góry