reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Dziewczyny ja dzisiaj mam dokładnie 16+0 tc., sporo już przeszłam, więc teraz ciągle się czymś stresuje 🤪 dlatego chciałam zapytać czy też odczuwacie takie ukłucia, delikatne ciągnięcia w dole brzucha ( nie często i mało bolesne ) ??
 
reklama
Ja od lat mam wybrane imię dla dziewczynki: Nina. Z imieniem dla chłopca ciężej. Poza tym mieszkam w Irlandii, z mężem Irlandczykiem więc szukamy imienia po angielsku. Na tapecie jest : Tom - mąż zaproponował, że niby skrót od tomato 🍅 bo przez pierwsze trzy miesiące ciąży jadłam tylko zupę pomidorową 😂, Luke, Josh, Chris. Jeszcze żadne imię mnie nie urzekło jakos 😅
To też macie niezła zagwózdkę 😃🙈
 
Dziewczyny ja dzisiaj mam dokładnie 16+0 tc., sporo już przeszłam, więc teraz ciągle się czymś stresuje 🤪 dlatego chciałam zapytać czy też odczuwacie takie ukłucia, delikatne ciągnięcia w dole brzucha ( nie często i mało bolesne ) ??
prawdopodobnie brzuszek się rozciąga, też takie kłucia mam, mówiłam gin w tym tygodniu i powiedziała, że jest ok (u mnie dziś 18+5)
 
Dziewczyny ja dzisiaj mam dokładnie 16+0 tc., sporo już przeszłam, więc teraz ciągle się czymś stresuje 🤪 dlatego chciałam zapytać czy też odczuwacie takie ukłucia, delikatne ciągnięcia w dole brzucha ( nie często i mało bolesne ) ??

Kłucia, ciągnięcia i boli mnie w kroczu więc pewnie to od spojenia łonowego. No wszystko się rozciąga więc ma prawo tak być 🤷 na pewno powinny niepokoić skurcze bo ich nie powinno być. Mi na te ciągnięcia lekarka kazała brać magne b6.
 
A jak.sie czujesz po magne, mi kiedyś było po nich strasznie nie dobrze 😭😭na wymioty i odbijalo mi się.
Dziewczyny macie zgage?
 
reklama
Do góry