reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Jest tabelka ktora powinnaś mieć po prenatalnych. Tam są zaznaczone ryzyka i sa one zależne od wieku i crl. U mnie tez bobo inaczej sie ułożył i zwiększyło się nt. Kiedyś na pierwszych prenatalnych u corki usłyszałam że musi być odpowiednia pozycja, bo jak się dziecko zegnie to i może być pomiar większy. Ile w tym prawdy niestety nie wiem, lekarzem nie jestem. ...🤨
Nie mam tabelki. Może dostanę wraz z wynikiem pappa 😊
 
reklama
Oo to trochę nas z 20.04 jest 😁😁
Myślę że trzeba poczekac na wyniki i mieć czarne na.bialym + recenzja lekarza.
W Internecie już sama doświadczyłam że głupoty piszą takie ,naprawdę będzie dobrze .
Trzymam za nas kciuki.
Witajcie nowe dziewczyny ❤
 
Cześć Dziewczyny!
Dołączą do Was kwietniowa mama (20.04.2023) najprawdopodobniej dziewczynki :)

Do tej pory wszystko przebiegało idealnie - wszystkie badania oraz USG.

Wszystko zmieniło się po badaniach prenatalnych 1 trymestru. USG wyszło wzorowe natomiast PAPP-A beznadziejna i ryzyko Zespołu Downa skoczyło mi z niskiego na 1:32 :(

Obecnie czekam na wynik NIFTY ale to czekanie jest wykańczające. Jestem jednak dobrej myśli :)
Witaj. Wiem, ze łatwo mówić, ale poczekaj spokojnie na wyniki. Stres na zapas nic nie da, a tylko szkodzi. Już dwie dziewczyny miały wysokie ryzyka - jedna 1:32, druga 1:78 - i obie po Nifty odetchnęły z ulgą. Tak wiec trzymam kciuki i nic się nie martw ☺️
 
Bedzie dobrze. Dopóki lekarz nic nie stwierdzi nie ma co się nakręcac. Że stresu nic dobrego nie ma.
Poszłam na cito dziś do gina prywatnie z racji na bol piersi ,okazało się, że pomalu przyszła laktacja. Ja zatrzymywalam laktacje w poprzedniej ciazy i sama sobie teraz przyszła...
Nie dogodzisz jedne nie mają pokarmu drugie aż nad to .
Przy okazji mnie zbadal doktorek, powiedział że wszystko gra A mnie dziś tak wydelo mam nadzieję że mi tak nie zostanie Poki co bo nie wygląda to na mały brzuszek😂
Jak się dziś czujecie ,jak Wasze brzuszki ,widoczne już?
 
Bedzie dobrze. Dopóki lekarz nic nie stwierdzi nie ma co się nakręcac. Że stresu nic dobrego nie ma.
Poszłam na cito dziś do gina prywatnie z racji na bol piersi ,okazało się, że pomalu przyszła laktacja. Ja zatrzymywalam laktacje w poprzedniej ciazy i sama sobie teraz przyszła...
Nie dogodzisz jedne nie mają pokarmu drugie aż nad to .
Przy okazji mnie zbadal doktorek, powiedział że wszystko gra A mnie dziś tak wydelo mam nadzieję że mi tak nie zostanie Poki co bo nie wygląda to na mały brzuszek😂
Jak się dziś czujecie ,jak Wasze brzuszki ,widoczne już?
widoczne ;)
Wyskoczył z nienacka jak grzyby po deszczu ;D
 

Załączniki

  • c1ae7892-a2d1-4348-9a44-13e1ee6d6ea1.jpeg
    c1ae7892-a2d1-4348-9a44-13e1ee6d6ea1.jpeg
    29,2 KB · Wyświetleń: 87
reklama
Do góry