reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Wiesz co ja robię wszystko prywatnie ale moje ubezpieczenie prywatne (opłaca pracodawca) to pokrywa. Nie place za żadne wizyty ani usg ani badania krwi itp W zasadzie nie wiem jak jest państwowo, ale pappa napewno jest darmowy
A to jeszcze lepiej 😉 ja płacę tylko za generyczne chociaż teoretycznie mam te USG w pakiecie oprócz właśnie pappy ale jakoś badań tam gdzie mamy pakiet pozostawia tak wiele do życzenia że nawet przez myśl mi nie przeszło robić tam badań prenatalnych
 
reklama
A to jeszcze lepiej 😉 ja płacę tylko za generyczne chociaż teoretycznie mam te USG w pakiecie oprócz właśnie pappy ale jakoś badań tam gdzie mamy pakiet pozostawia tak wiele do życzenia że nawet przez myśl mi nie przeszło robić tam badań prenatalnych
Ja jeszcze nie wiem czy mogę zrobić pappa I usg w tej samej klinice czy mnie wyślą do innej, w poniedziałek mam wizytę i ma mi wszytsko powiedzieć co i jak moja gin
 
Nie ma problemu. Było tylko wcześniej pytanie kto chce dołączyć do forum zamkniętego i myslałam że własnie tam przenosi się watek ;-) Nie sądziłam też że jest jakaś "selekcja" i trzeba się wykazać aby zostać zaproszonym.

Tak było pytanie i będziemy dodawać nowe osoby. Tyle, ze wiąże się to z prośba do aniaslu, a nie chcemy jej codziennie zawracać głowy.
Swoje słowa kierowałam bardziej do osób, które zupełnie się nie odzywają tutaj, a chcą dołączyć do zamkniętego.
 
Hej dziewczyny, wreszcie udało mi się nadrobić. Mam mega dużo pracy, wracam do domu i padam po prostu. Jeszcze zaczęła się szkoła, dojazdy dłużej trwają no i ta pogoda....
Ja na ostatniej wizycie 6 września byłam z mężem i został zaproszony na moment USG. Miałam dopochwowo i przez brzuch. Niesamowite przeżycie.
Co do włosów i cery to u mnie wszystko na odwrót. Nie przetłuszczają się w ogóle prawie, mogłabym myć dwa razy w tygodniu, cera ładna, a i nogach mam wrażenie, że dużo wolniej rosną. Za to brzuch żyje własnym życiem i mieszczę się tylko w jedne jeansy...
Prenatalne (z racji wieku) mam dopiero 28 września i stresuję się, że tak późno. Czytam, że Wy dużo wcześniej. No nic nie pozostaje jak czekać.
Wczoraj też odstawiłam dupka i mam nadzieję, że będzie ok.
Szukałam co u Ciebie i znalazłam tutaj 😁
Ps. Ja prenatalne miałam w 13+4, ważne, żeby wyrobić się do 13+6 :)
Trzymam kciuki ;* ❤️
 
Witamy, rozgość się 😁 już po prenatalnych czy jeszcze przed?
Dzięki! :D
Ja po prenatalnych, jeszcze czeka mnie omówienie wyników z Pappa w ten poniedziałek, żeby wyliczyć to ostateczne nieszczęsne ryzyko.
Dla mnie druga ciąża (mam synka) i jakaś taka bardziej niespokojna. Też tak macie wieloródki? Że kolejny raz jakiś taki stresujący bardzo...

a Wy jak tam? ja mam termin z początku więc pewnie dla wielu z Was usg jeszcze przed Wami :) ja byłam już w 12 tyg
 
reklama
Do góry