reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Teraz mam pytanie o badania genetyczne. Jestem zapisana na wizytę 5 pażdziernika i wtedy tez bede miała wykonane badania- Nifty. Któraś z Was miała? Jak to badanie w praktyce wygląda i jak długo oczekuje się na wyniki? ( słyszałam że ok 10 dni)
Ja zrobiłam właśnie test Nifty we wtorek, normalne pobranie krwi, ale próbka trochę większa 10ml. Chwila i po sprawie. A teraz próbuję jakoś wytrwać ten czas oczekiwania :( płaciłam 2300 za nifty pro
 
reklama
Dzięki! :D
Ja po prenatalnych, jeszcze czeka mnie omówienie wyników z Pappa w ten poniedziałek, żeby wyliczyć to ostateczne nieszczęsne ryzyko.
Dla mnie druga ciąża (mam synka) i jakaś taka bardziej niespokojna. Też tak macie wieloródki? Że kolejny raz jakiś taki stresujący bardzo...

a Wy jak tam? ja mam termin z początku więc pewnie dla wielu z Was usg jeszcze przed Wami :) ja byłam już w 12 tyg

Witamy.
Fajnie, ze coraz więcej osób dołącza. U mnie dziś dopiero 9+6, wiec muszę czekać całe wieki jeszcze 🫣
 
Ja mam takiego, przywiezionego z Włoch 😁🙈
haha, no to niezły souvenir :D
urlop miałam w sierpniu, także przedurlopowy. Dowiedziałam się o jego istnieniu na imieniny 22.08 więc prezent był :)
to u nas podobnie, w ogóle mieliśmy się zacząć starać tak porządnie w sierpniu, a zaszłam w lipcu :D jakoś śmiesznie wyszło. A który tydzień dokładnie?
 
Witamy.
Fajnie, ze coraz więcej osób dołącza. U mnie dziś dopiero 9+6, wiec muszę czekać całe wieki jeszcze 🫣
no właśnie w ciąży to jeden tydzień czy dwa trwa wieki nie? bo się ciągle czegoś wyczekuje

chyba dopiero pod koniec 2 trymestru wyluzuje, bo u mnie wyszło coś z przepływami macicznymi niedobrze, więc ryzyko zahamowania wzrostu dziecka podskoczyło :unsure:
 
Dzięki! :D
Ja po prenatalnych, jeszcze czeka mnie omówienie wyników z Pappa w ten poniedziałek, żeby wyliczyć to ostateczne nieszczęsne ryzyko.
Dla mnie druga ciąża (mam synka) i jakaś taka bardziej niespokojna. Też tak macie wieloródki? Że kolejny raz jakiś taki stresujący bardzo...

a Wy jak tam? ja mam termin z początku więc pewnie dla wielu z Was usg jeszcze przed Wami :) ja byłam już w 12 tyg
Wręcz przeciwnie 🤣 u mnie na pokładzie 2,5 latek więc nie mam czasu się stresować 🙈😅 choć jak młody skoczył mi na brzuch ostatnio to trochę stresu było, ale na szczęście na następny dzień miałam wizytę i wszystko ok było ☺️ ale mój Niedobrota to szatan jakich mało 🙈😅
 
reklama
haha, no to niezły souvenir :D

to u nas podobnie, w ogóle mieliśmy się zacząć starać tak porządnie w sierpniu, a zaszłam w lipcu :D jakoś śmiesznie wyszło. A który tydzień dokładnie?
dziś 12+3, my po stracie ciąży wiosną właśnie od lipca chcieliśmy spróbować ponownie i udało się od razu. W ogóle jak rzadko kiedy dokładnie czułam kiedy mam owulację i z której strony (potem USG potwierdziło) więc też było łatwiej utrafić. Potem plamienie implantacyjne 21.07, wyszłam z łazienki i mówię do męża, że albo się udało albo mi ostro hormony szaleją (nigdy poza ciążą z synem nie plamiłam). No i następnego dnia cień na teście i beta pozytywna. :D także szybko wiedziałam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry