reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Nie rozumiem tylko dlaczego tutaj nic nie piszecie, jeśli nie macie dostępu do zamkniętego. Przecież można tu rozmawiać, żeby się jakoś poznać i przezywać ciąże wspólnie

Nie ma problemu. Było tylko wcześniej pytanie kto chce dołączyć do forum zamkniętego i myslałam że własnie tam przenosi się watek ;-) Nie sądziłam też że jest jakaś "selekcja" i trzeba się wykazać aby zostać zaproszonym.
 
reklama
Teraz mam pytanie o badania genetyczne. Jestem zapisana na wizytę 5 pażdziernika i wtedy tez bede miała wykonane badania- Nifty. Któraś z Was miała? Jak to badanie w praktyce wygląda i jak długo oczekuje się na wyniki? ( słyszałam że ok 10 dni)
 
Teraz mam pytanie o badania genetyczne. Jestem zapisana na wizytę 5 pażdziernika i wtedy tez bede miała wykonane badania- Nifty. Któraś z Was miała? Jak to badanie w praktyce wygląda i jak długo oczekuje się na wyniki? ( słyszałam że ok 10 dni)
Ja narazie nifty nie robię, ale czytałam na innej grupie Facebookowej, że dziewczyny czekają okolo 5-8 dni więc całkiem sprawnie 😉
 
reklama
Ja tez zdecydowałam że najpierw pappa+usg a potem nipt, chyba że w pon moja gin zasugeruje inaczej
No moja od początku mówiła że Pappa to bardzo ważne dla niej badanie z uwagi na ryzyko stanu przedrzucawkowego i przedwczesnego porodu. Wady genetyczne oczywiście tez ale niekiedy ich w ogóle nie widać nawet na super USG 🥺 więc ja nawet chwile się nie wahałam nad Pappa
 
Do góry