reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

No moja od początku mówiła że Pappa to bardzo ważne dla niej badanie z uwagi na ryzyko stanu przedrzucawkowego i przedwczesnego porodu. Wady genetyczne oczywiście tez ale niekiedy ich w ogóle nie widać nawet na super USG 🥺 więc ja nawet chwile się nie wahałam nad Pappa
Tak tak, u nas pappa jest obowiązkowa, chyba nie możesz odmówić nawet a już napewno lekarze nie odradzają tego badania. Potem w razie złego wyniku nipt jest darmowy ale ja chyba zrobię nipt nawet jeśli wszystko wyjdzie ok, przynajmniej ten podstawowy
 
reklama
Tak tak, u nas pappa jest obowiązkowa, chyba nie możesz odmówić nawet a już napewno lekarze nie odradzają tego badania. Potem w razie złego wyniku nipt jest darmowy ale ja chyba zrobię nipt nawet jeśli wszystko wyjdzie ok, przynajmniej ten podstawowy
Tym bardziej ze masz mozliwosc darmowego to tez bym korzystała, zawsze to jakies tam kolejne potwierdzenie i uspokojnenie.
 
reklama
No to podobnie fakt u nas za to nie zawsze jest test Pappa refundowany, a raczej zazwyczaj nie jest 🤷 no ale coś za coś
Wiesz co ja robię wszystko prywatnie ale moje ubezpieczenie prywatne (opłaca pracodawca) to pokrywa. Nie place za żadne wizyty ani usg ani badania krwi itp W zasadzie nie wiem jak jest państwowo, ale pappa napewno jest darmowy
 
Do góry