reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Przecież od tego zaczęła się dyskusja, że L4 to nie są darmowe wakacje, gdzie sobie możesz robić co chcesz. I z plamieniami chodzić np. do kina. A dziewczyny stwierdziły, że mają prawo robić co chcą bo mają L4 gdyż mają ciężką pracę ;) i że polecają takie rozwiązania. To jawne łamanie prawa i wręcz namawianie do tego

Mam za sobą dwie ciąże i ciąże pozamaciczną także naprawdę serio, wiem o czym mówię. Nie jedna kobieta na świecie ma za sobą poronienie
Nie przypominam sobie, by ktokolwiek polecał takie rozwiązanie, bądź namawiał do łamania prawa. W mojej ocenie temat zaczął się z lekka inaczej, inny tez był sens wypowiedzi forumowiczem. Wydaje mi się, ze aktualnie, mając na uwadze obrót sytuacji, próbujesz delikatnie, jak to się mówi przyslowiowo, obrócić kota ogonem.

Ja również jestem za wątkiem prywatnym.
 
reklama
Co do dyskusji na temat zwolnień. Powiem tylko tyle warto jak najszybciej zrobić prywatny wątek gdzie zostaną same kwietniowe mamy. Teraz zagląda tu każdy i może się wypowiadać w różnych kwestiach, komentować nasze pytania co właśnie miało miejsce. Także dziewczyny może są jakieś chętne🙏 Niektóre z Was się dużo udzielają i są tu codziennie.

Też jestem tego zdania.
Ja mam czas ale nie wiem na czym to polega ? Czy w razie czego można z tego adminowania zrezygnowac i przekazac komus innemu ?
 
Przecież od tego zaczęła się dyskusja, że L4 to nie są darmowe wakacje, gdzie sobie możesz robić co chcesz. I z plamieniami chodzić np. do kina. A dziewczyny stwierdziły, że mają prawo robić co chcą bo mają L4 gdyż mają ciężką pracę ;) i że polecają takie rozwiązania. To jawne łamanie prawa i wręcz namawianie do tego

Mam za sobą dwie ciąże i ciąże pozamaciczną także naprawdę serio, wiem o czym mówię. Nie jedna kobieta na świecie ma za sobą poronienie
Z twoją ciężka praca? Chyba na tym forum pracujesz jak zdążyłam się zorientować to jako ginekolog, prawnik, policjant... Masz bardzo dużo talentów, wydaje mi się jednak że najlepiej odnajdziesz się jako bajarz. Do dzieła! Żebyś jak najwięcej zdążyła zarobić na składki, a potem już będziesz mogła tylko myśleć o tym jak uczciwie podejść do skorzystania z nich :) troll
 
Nie przypominam sobie, by ktokolwiek polecał takie rozwiązanie, bądź namawiał do łamania prawa. W mojej ocenie temat zaczął się z lekka inaczej, inny tez był sens wypowiedzi forumowiczem. Wydaje mi się, ze aktualnie, mając na uwadze obrót sytuacji, próbujesz delikatnie, jak to się mówi przyslowiowo, obrócić kota ogonem.

Ja również jestem za wątkiem prywatnym.

Nic nie obracam. Dziewczyna napisała, że poleca iść na L4 od tego zaczął się wątek
 
Z twoją ciężka praca? Chyba na tym forum pracujesz jak zdążyłam się zorientować to jako ginekolog, prawnik, policjant... Masz bardzo dużo talentów, wydaje mi się jednak że najlepiej odnajdziesz się jako bajarz. Do dzieła! Żebyś jak najwięcej zdążyła zarobić na składki, a potem już będziesz mogła tylko myśleć o tym jak uczciwie podejść do skorzystania z nich :) troll

Tak, troll od roku na forum, mający tu znajomych ;)
O moje składki się nie musisz martwić bo są za pewne dużo wyższe niż Twoje ;)

Ale wiadomo, jak się nie ma argumentów to trzeba poobrażać ;) To świadczy tylko o Tobie, no ale w sumie nic dziwnego

Edit. A jak Ci w ogóle ktoś na forum nie odpowiada to możesz zablokować jego posty ;)
 
Przecież od tego zaczęła się dyskusja, że L4 to nie są darmowe wakacje, gdzie sobie możesz robić co chcesz. I z plamieniami chodzić np. do kina. A dziewczyny stwierdziły, że mają prawo robić co chcą bo mają L4 gdyż mają ciężką pracę ;) i że polecają takie rozwiązania. To jawne łamanie prawa i wręcz namawianie do tego

Mam za sobą dwie ciąże i ciąże pozamaciczną także naprawdę serio, wiem o czym mówię. Nie jedna kobieta na świecie ma za sobą poronienie
Na temat zwolnień można tak dyskutować bez końca. Tak jak napisałam wakacje to ostatnie o czym myślę. Zrezygnowałam nawet ze szkoły właśnie ze względy na ciąże i zwolnienie. Tylko że każda z nas ma innym przypadek - inne przejścia za sobą, inne choroby i też inne warunki pracy, nieraz niestety szkodliwe. Każdy przypadek jest inny. Ostatecznie decyduje też lekarz. Jeśli zawitają do którejś z nas miłe panie z zusu to będzie musiala sam się tłumaczyć. Każda z nas jest dorosła i jest świadoma co robi.
Dla mnie ta dyskusja nie ma dalszego sensu i uwazam temat za zakończony.
 
Przecież od tego zaczęła się dyskusja, że L4 to nie są darmowe wakacje, gdzie sobie możesz robić co chcesz. I z plamieniami chodzić np. do kina. A dziewczyny stwierdziły, że mają prawo robić co chcą bo mają L4 gdyż mają ciężką pracę ;) i że polecają takie rozwiązania. To jawne łamanie prawa i wręcz namawianie do tego

Mam za sobą dwie ciąże i ciąże pozamaciczną także naprawdę serio, wiem o czym mówię. Nie jedna kobieta na świecie ma za sobą poronienie
Przecież nikt nie napisał, że jeździ na wakacje i chodzi do kina. Jedynie dziewczyny wspomniały o zakupach i spacerze. Nikt nawet słowem nie wspomniał o wyjeździe na wakacje na l4. Gdzie Ty to niby wyczytałaś? 🤣 owszem dyskutujemy między sobą o zwolnieniach ale raczej nasza prywatna sprawa a Ty się po prostu wpierniczasz w nie swój wątek piszac swoje mądrości. Przecież kompletnie nikogo to nie interesuje co masz do powiedzenia. Każda z nas jeśli pójdzie na zwolnienie to ze względów zdrowotnych, albo z powodu pracy której nie może wykonywać. Robisz tylko wielką aferę w NASZYM WATKU. Bo przypomin Ci, że to nasz wątek, a nie Twoj. Ty masz tam swój więc grzecznie opuść nasz i wróć na swoje kreseczki i praw mądrości tamtym dziewczyną. Bo tutaj żadna z nas nie życzy sobie Twojej obecności.
 
Dziewczyny, nie ma sensu prowadzic dalej dyskusji nt zwolnień bo i tak do niczego to nie prowadzi. Każdy jest odpowiedzialny za siebie i swoje decyzje i koniec. Ciekawe, ze nasze kochane panstwo i sam ZUS nas wcale nie okrada, tylko matki w ciąży sa takie zueeee i wyludzaja swiadczenia, zeby jezdzic na wakacje i chodzić do knajp 😂

Jeśli chodzi o adminowanie to chyba po prostu jest to kwestia dodawania i usuwania osób do tego wątku. Nie trzeba robic tabelek :D dobra, jak nie ma chetnych to mogę byc, ale ostrzegam, ze tez mam niewiele czasu, praca i 5 letnia córka skutecznie mi go zabierają, no ale bez sensu, ze kazdy kto chce tu wchodzi i komentuje siejąc zamęt.
 
Przecież nikt nie napisał, że jeździ na wakacje i chodzi do kina. Jedynie dziewczyny wspomniały o zakupach i spacerze. Nikt nawet słowem nie wspomniał o wyjeździe na wakacje na l4. Gdzie Ty to niby wyczytałaś? 🤣 owszem dyskutujemy między sobą o zwolnieniach ale raczej nasza prywatna sprawa a Ty się po prostu wpierniczasz w nie swój wątek piszac swoje mądrości. Przecież kompletnie nikogo to nie interesuje co masz do powiedzenia. Każda z nas jeśli pójdzie na zwolnienie to ze względów zdrowotnych, albo z powodu pracy której nie może wykonywać. Robisz tylko wielką aferę w NASZYM WATKU. Bo przypomin Ci, że to nasz wątek, a nie Twoj. Ty masz tam swój więc grzecznie opuść nasz i wróć na swoje kreseczki i praw mądrości tamtym dziewczyną. Bo tutaj żadna z nas nie życzy sobie Twojej obecności.

To forum publiczne każdy ma prawo się na nim udzielać, to nie jest TWÓJ wątek ;)
 
reklama
To forum publiczne każdy ma prawo się na nim udzielać, to nie jest TWÓJ wątek ;)
Ale ja nie mam nic przeciwko osobom, które z kulturą o coś pytają czy dołączają do wątku.
Ale Ty nie piszesz z kulturą tylko rzucasz oskarżenia na każdą z nas, że narusza prawa l4. I do tego prawisz swoje morały jak byś była najmądrzejsza na świecie. Żebyś jeszcze cokolwiek co mówiła miało sens ale nie ma. Bo każda z kobiet będąca na zwolnieniu w ciąży wie jakie ma prawa i czego jej wolno a co nie. A jeśli je naruszy to poniesie tego konsekwencje. Nie musisz zaśmiecać nam swoją osobą NASZEGO wątku.
 
Do góry