reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Witam Was Dziewczyny :-)
Trzymajcie dziś za mnie kciuki... mam wizytę o 15:30 i mam niesamowity stres... Oby biło serduszko.....

I tak,jak dla mnie temat L4 też jest zamknięty...

A co do Admina.. kompletnie też się do tego nie nadaje bo się na tym nie znam i wg.. I moje prawie 2letnie dziecko też zabiera mi dużo czasu..

Witam też nowe koleżanki :-)

Ja trzymam kciuki za Was jeśli któraś z Was wizytuje razem ze mną:-)
 
reklama
Co do dyskusji na temat zwolnień. Powiem tylko tyle warto jak najszybciej zrobić prywatny wątek gdzie zostaną same kwietniowe mamy. Teraz zagląda tu każdy i może się wypowiadać w różnych kwestiach, komentować nasze pytania co właśnie miało miejsce. Także dziewczyny może są jakieś chętne🙏 Niektóre z Was się dużo udzielają i są tu codziennie.
 
Ostatnia edycja:
Witam Was Dziewczyny :-)
Trzymajcie dziś za mnie kciuki... mam wizytę o 15:30 i mam niesamowity stres... Oby biło serduszko.....

I tak,jak dla mnie temat L4 też jest zamknięty...

A co do Admina.. kompletnie też się do tego nie nadaje bo się na tym nie znam i wg.. I moje prawie 2letnie dziecko też zabiera mi dużo czasu..

Witam też nowe koleżanki :-)

Ja trzymam kciuki za Was jeśli któraś z Was wizytuje razem ze mną:-)
Trzymam kciuki. Daj znać po wizycie.
 
Co do dyskusji na temat zwolnień. Powiem tylko tyle warto jak najszybciej zrobić prywatny wątek gdzie zostaną same kwietniowe mamy. Teraz zagląda tu każdy i może się wypowiadać w różnych kwestiach, komentować nasze pytania co właśnie miało miejsce. Także dziewczyny może są jakieś chętne🙏
A może poprostu trzeba go założyć i niech żyje własnym życiem, bez obciążania kogoś adminowaniem, jeśli nikt za bardzo nie chce?
 
Aaa No widzisz to trzeba powtórzyć ;) powiem ci tak ja robiłam jednego dnia badania w jednym labo a drugiego w innym i wyniki całkiem różne :/ także dużo zależy od laboratorium ;/
Ja tez zrobiłam w innym, bo sterdzilam, ze tu mam bliżej… Ale zeby taka ogromna różnica wynikała z tego, ze badanie było zrobione w innym labolatorium. Mam nadzieje, ze to nie jest prawda, bo nie małe pieniądze płaci się za te badania. A różnica to 'byc' albo 'nie byc’.
 
A może poprostu trzeba go założyć i niech żyje własnym życiem, bez obciążania kogoś adminowaniem, jeśli nikt za bardzo nie chce?
Nie wiem tylko czy tak się da bo @aniaslu już pisała czy chcemy taki wątek i żeby ktoś się do niej zgłosił. U mnie na Sierpniówkach dwie dziewczyny były do tego zgłoszone, nie wiem jakie konkretnie miały obowiązki, ale stworzyły regulamin i mogly np usuwać osoby, które przez długi czas były nieaktywne.
 
Proszę o podstawę prawną 😉



Tu również będę wdzięczna o postawę prawną co do L4 ze względu na warunki w pracy



Jak widać wyżej siedzą jest bardzo mała. A pracownice ZUS to ludzie i bez problemu bywają na takich forach 😉
ty to masz zawsze jakiś problem na tym forum. Gdzie nie wejdę to widzę ciebie siejącą zamęt😁 aż czekam na ripostę, ale z przykrością stwierdzam ze na tym poście kończę moje wywody odnośnie ciebie. kwietniowe mamy! Życzę wam dużo spokoju i zdrówka w ciąży, trzymam za was wszystkie kciuki i pamiętajcie żeby nie przejmować się głupotami. Zróbcie sobie prywatną grupę, bo raz na jakiś czas ktoś będzie wchodził i zakłócał wasza harmonię . :)
 
reklama
Do góry