reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Po prostu nie lubię łamania prawa. A już namawiania do tego totalnie nie rozumiem 🤷‍♀️ Ale tak jak napisałam każdy ma swoją moralność.
Forum jest publiczne i każdy ma do niego dostęp (nawet bez zakładania konta)
Na stronie ZUS, albo rządowej znajdziesz info. :)
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-09-14-09-30-32-77_e2d5b3f32b79de1d45acd1fad96fbb0f.jpg
    Screenshot_2022-09-14-09-30-32-77_e2d5b3f32b79de1d45acd1fad96fbb0f.jpg
    461,1 KB · Wyświetleń: 59
  • Screenshot_2022-09-14-09-31-23-02_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-09-14-09-31-23-02_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    54,2 KB · Wyświetleń: 64
ty to masz zawsze jakiś problem na tym forum. Gdzie nie wejdę to widzę ciebie siejącą zamęt😁 aż czekam na ripostę, ale z przykrością stwierdzam ze na tym poście kończę moje wywody odnośnie ciebie. kwietniowe mamy! Życzę wam dużo spokoju i zdrówka w ciąży, trzymam za was wszystkie kciuki i pamiętajcie żeby nie przejmować się głupotami. Zróbcie sobie prywatną grupę, bo raz na jakiś czas ktoś będzie wchodził i zakłócał wasza harmonię . :)

No przykro mi, że nie lubię krętaczy. Nic na to nie poradzę 🤷‍♀️
 
Na stronie ZUS, albo rządowej znajdziesz info. :)
Ja bym sobie już darowała rzucanie argumentami. Toż to fenomen, ze glosatorzy, komentatorzy, sady od dziesiątek lat maja problemy z interpretacja przepisów, często dochodzą do sprzecznych konkluzji, a forumowiczki potrafią tego dokonać jak od pstryknięcia palcami 😉
 
Właśnie dlatego pis od nowego roku planuje zmniejszyć do 70% macierzyński. Jak ktoś lubi wspierać łamanie prawa i ze swoich podatków utrzymywać kogoś kto chce jechać na wakacje no to jasne 🤷‍♀️ Ja nie chce bo przez takie osoby na tym stracę. A moja córka pewnie w ogóle nie będzie miała macierzyńskiego
Jakie wakacje ? To ostatnie o czym człowiek myśli przy mdlościach i strachu przed kolejnym poronieniem. Ewidentnie masz jakiś problem. Super że chcesz pracowac aż do dnia porodu, ja tak pracowałam w ciąży z synem. Nie wzięłam wtedy ani 1 dnia l4 a po porodzie od razu wróciłam do pracy - nie korzystałam z macierzyńskiego. Teraz jestem w innej sytuacji. Daj na luz, zejdź już z tego tematu i daj innym żyć po swojemu. Koniec końców to lekarz wystawia l4 a nie my same sobie.
 
reklama
Jakie wakacje ? To ostatnie o czym człowiek myśli przy mdlościach i strachu przed kolejnym poronieniem. Ewidentnie masz jakiś problem. Super że chcesz pracowac aż do dnia porodu, ja tak pracowałam w ciąży z synem. Nie wzięłam wtedy ani 1 dnia l4 a po porodzie od razu wróciłam do pracy - nie korzystałam z macierzyńskiego. Teraz jestem w innej sytuacji. Daj na luz, zejdź już z tego tematu i daj innym żyć po swojemu. Koniec końców to lekarz wystawia l4 a nie my same sobie.

Przecież od tego zaczęła się dyskusja, że L4 to nie są darmowe wakacje, gdzie sobie możesz robić co chcesz. I z plamieniami chodzić np. do kina. A dziewczyny stwierdziły, że mają prawo robić co chcą bo mają L4 gdyż mają ciężką pracę ;) i że polecają takie rozwiązania. To jawne łamanie prawa i wręcz namawianie do tego

Mam za sobą dwie ciąże i ciąże pozamaciczną także naprawdę serio, wiem o czym mówię. Nie jedna kobieta na świecie ma za sobą poronienie
 
Do góry