reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Hejka 8-)
Też bym była za prywatnym wątkiem ale też trochę później :-) trochę dziewczyn może jeszcze trochę do nas dojdzie :-)

A jak się czujecie ? Któraś dziś wizytuje ? Trzymam oczywiście kciuki :-) I cieszę się że dziewczyny które były na wizytach wszystko dobrze się toczy :-)

@Serio Współczuję przeżyć... A jak tam teraz się czujesz ?

Ja czuje się w miarę dobrze , jakiś katar mnie chwycił i kaszel i oby szybko to minęło.. Oczywiście brak apetytu nadal u mnie na pierwszym miejscu, chociaż zupki chińskie mi wchodzą... wiem że są niezdrowe itp .. ale coś musiałam w końcu zjeść.. 😉

Wizytę mam teraz w środę.. I też mam nerwy, mam nadzieje ze wszystko będzie git, bo wtedy będę mogła powiedzieć w pracy kierowniczce.. ale na l4 nie chce iść..
 
reklama
Hejka 8-)
Też bym była za prywatnym wątkiem ale też trochę później :-) trochę dziewczyn może jeszcze trochę do nas dojdzie :-)

A jak się czujecie ? Któraś dziś wizytuje ? Trzymam oczywiście kciuki :-) I cieszę się że dziewczyny które były na wizytach wszystko dobrze się toczy :-)

@Serio Współczuję przeżyć... A jak tam teraz się czujesz ?

Ja czuje się w miarę dobrze , jakiś katar mnie chwycił i kaszel i oby szybko to minęło.. Oczywiście brak apetytu nadal u mnie na pierwszym miejscu, chociaż zupki chińskie mi wchodzą... wiem że są niezdrowe itp .. ale coś musiałam w końcu zjeść.. 😉

Wizytę mam teraz w środę.. I też mam nerwy, mam nadzieje ze wszystko będzie git, bo wtedy będę mogła powiedzieć w pracy kierowniczce.. ale na l4 nie chce iść..
Trzymam kciuki za wizytę 🤞 będzie dobrze. Dlaczego nie chcesz iść na l4?
 
Do góry