reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Ja to w ogole nie mam jakichś specjalnych zachcianek, bo sushi czy pizzy to chcialo mi sie tez przed ciążą 😜 jedynie ten sok jablkowy, musze miec go codziennie pod dostatkiem 😆
 
reklama
Ja w poprzedniej ciąży miałam zachciankę od ok 30tc do samego porodu na gruszki, mąż codziennie kilogramami kupował, nawet do szpitala na patologię ciąży mi je przynosił. To był 2017 rok, a ja do tej pory ani jednej więcej nie zjadłam, aż patrzeć na gruszki nie mogę. :D
 
Co do wagi, mi ok 1-1,5 kg przybyło ale też dużo wody w organizmie się gromadzi - obrączkę musiałam już ściągnąć bo palce spuchnięte. W poprzedniej ciąży miałam tak w 3 trymestrze, teraz szybciej przyszło.
 
Dokładnie. Między mną a siostra jest 13 lat różnicy i mamy super relacje. Chociaż czasem jak ma te swoje bunty to jest ciężko 🤣
U mnie akurat siostra jest starsza i jest przepaść pokoleniowa - jak miałam 13 lat to ona 21 i wtedy już wychodziła za mąż. Całkiem inne światy ja podstawówki a ona dorosłego życia. No ale też inne charaktery robią swoje 🤷‍♀️
 
Dziewczyny a jak tam wasza waga. Już widzicie różnice?umnie od dodatniego testu 1.5 - 2 kg. Czyje jak bym miała już przynajmniej 5 kg na plusie.
W poprzednich ciążach tyłam dużo ok 25 kg ale też stratuje z niedowagi boję się że tym razem może być jeszcze więcej bo w ramach walki z nudnościami cały czas coś miele paszczą 🤣🤣
Ja mam zepsutą wagę i jestem szczęśliwym człowiekiem bo nie mam jak sprawdzić 😂
 
A z ciekawości weszłam na wagę. I chyba zaczynam żałować 😂 przed ciąża udało mi się schudnąć bo przy regulowaniu cukrzycy miałam problem z wagą. No ale już 1 kg więcej, ale podejrzewam, że to woda się zbiera.
Tez macie problem z piciem wody? Mi ona po prostu nie smakuje. Niedobrze mi jest jak ją pije.
Tak mam to samo z wodą. Najbardziej mi smakują owocowe herbaty albo zwykła ale z cukrem i cytryną.
 
A z ciekawości weszłam na wagę. I chyba zaczynam żałować 😂 przed ciąża udało mi się schudnąć bo przy regulowaniu cukrzycy miałam problem z wagą. No ale już 1 kg więcej, ale podejrzewam, że to woda się zbiera.
Tez macie problem z piciem wody? Mi ona po prostu nie smakuje. Niedobrze mi jest jak ją pije.
Generalnie kazdy napoj jest fuj aktualnie… ratuje mnie woda lekki gaz
 
Dziewczyny a jak tam wasza waga. Już widzicie różnice?umnie od dodatniego testu 1.5 - 2 kg. Czyje jak bym miała już przynajmniej 5 kg na plusie.
W poprzednich ciążach tyłam dużo ok 25 kg ale też stratuje z niedowagi boję się że tym razem może być jeszcze więcej bo w ramach walki z nudnościami cały czas coś miele paszczą 🤣🤣
Obecnie ok kilogram mniej na wadze… ale znam swoje mozliwosci. W kazdej ciazy +22 kg takze niestety zaczne w koncu tyc.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Pisałam we wcześniejszych postach o moim krwiaku i plamieniach. To mnie okropnie przerażało. Wczoraj byłam na kontroli u innego lekarza. Dostałam zwiększoną dawkę duphastonu i dodatkowo luteine 200. Dziś już widać diametralną różnicę. Plamienie ustępuje 🤭 Moje maleństwo ma 7.5 mm a serduszko bije 155/min. Lekarz nie założył książeczki ciąży, nie wiem o co chodzi 🤔 przecież już bije serduszko. Wg USG 7 tc
 

Załączniki

  • 20220906_134759.jpg
    20220906_134759.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 48
Do góry