reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Cześć Dziewczynki,
Melduję się po wizycie.
@pietraczkaa gratuluję wizyty z samymi dobrymi informacjami 😍😍😍
To tak.. Wizyta trwała 45 minut, lekarz oaza spokoju, koszt 350 zł. Nigdy nie miałam tak uspokajającej i profesjonalnej wizyty.. aż się troszkę wzruszyłam tym wszystkim.
Wiek z om 7plus1 Wiek z usg 6plus6 wszystko jest ok.
Jedyne zagrożenie z usg to moja macica dwurożna, że może być za mało miejsca dla rozwoju dzieciątka, ale nikt nie umie tego przewidzieć. Często kobiety dowiadują się o tej swojej przypadłości dopiero po porodzie;). Za tydzień kolejna wizyta już w szpitalu i skierowanie do hematologa. I mają się mną zająć dalej wspólnie w szpitalu, jeśli oczywiście wszystko będzie w porządku z ciążą.
Ale ogólnie już jestem wdzięczna za to zaangażowanie.
 
Jak najpóźniej żeby cokolwiek było widać i slyvhac, nie chce się stresować że serce jeszcze nie bije czy cokolwiek bo okaże się że jest za wcześnie. No i tak żeby w porę zrobić badania.

Bonzur,
Widać coś jest zawsze, a serduszko usłyszeć to się idzie drugi raz.
Ja się stresuje bardziej jak tego badania nie ma i odwlekanie go jest dla mnie nie zrozumiałe i dziwne bardzo. W porę zrobić badania to dla mnie jak najszybciej, a nie jak najpóźniej.
 
My pójdziemy razem na usg 1 trymestru razem. Wtedy już wszystko fajnie widać.

Wymioty były w pierwszej ciąży. Jak już ustąpiły to w końcu dostałam energii i do końca już czułam się świetnie. Teraz mam mdłości straszne, już zapomniałam jakie to okropne. Nic nie pomagało, ratowałam się kiwi to na chwilę było lepiej.

Kto by pomyślał, że kiwi pomoże 😂
 
Wizyta 16.09 i j”dostałam skierowanie na prenatalne 20.09 ;) A mam takie pytanko do Was bo mam juz założona kartę ciąży i dostałam cała listę badań do zrobienia i zastanawiam się czy iść na to teraz przed 10 tyg czy bliżej wizyty ale to będzie 12 tydzień. Wcześniej miałam robiony tylko mocz , morfologia i tsh

Ja bym poczekała bliżej wizyty, ale. Dziewczyny mają zdania podzielone. Parę stron wcześniej był ten temat na tapecie 🙃
 
Tez mi sie co chwila takie posty wyświetlają, no ale jestem na grupie po poronieniach. Dużo wiedzy stamtad można wynieść, ale strasznie dobijajace jest to, ile kobiet to przezywa. U mnie w tej ciąży w końcu mi bhcg ladnie wzrastala, na wizycie tydzień temu byl ladny pecherzyk z cialkiem zoltym, jestem obstawiona heparyna, acardem, euthyroxem.. a ja sie ciagle zastanawiam, czy to sie zaraz nie skończy 🙄

Mnie poprzednie doswiadczenia nadal nic nie nauczyly i tez sie pochwalilam kilku najbliższym osobom (z 6 osob wie) :D no ale one wiedzą o naszych niepowodzeniach i w ogóle..

To jest najgorsze.. ja sie np też boje isc na l4 bo jak powiem w pracy ze jestem w ciąży a potem w niej nie bede to co? No nie potrafie sie tego pozbyć 🙄
Ja biorę duhapston i heparynę ☺️ w maju miałam biochemiczna. Wierzę że wszystko jest dobrze i urodzę zdrowe dziecko, ale człowiek mimo wszystko i tak się nakręca jak to wszystko czyta:(
 
Cześć dziewczyny 🙂
Staram się na bieżąco czytać co u was ale czasu ostatnio mało

@Serio czekam na wiesci co u lekarza 🤞

Byłam na wizycie dzisiaj. Jest pęcherzyk ciążowy z malutkim zarodkiem ♥️ czynność serca widoczna z om 6+1 z USG 6+0 więc się zgadza. Termin 24 kwietnia 🌸
W czwartek ponowna wizyta bo niestety cukier wczoraj na czczo 97 więc jutro rano test obciążenia glukoza. I z wynikiem do pani doktor więc jeszcze raz pooglądam dziecko, bo już powinno być widać ładnie serce ❤️

Uwielbiam czytać takie wieści 🥰
 
reklama
Ja mam w piątek wizytę u lekarza. Będę wtedy 8+3 tydz. Serduszko na poprzedniej wizycie biło 159/min. Bardzo się stresuje 😭 nie mam jakiś konkretnych objawów ciąży. Delikatny ból piersi ale nie codziennie. Dziś np mnie nie boli. A jeszcze jak na złość odpaliłam Facebooka i pierwszy post jaki mi się wyświetlił z jakiejś grupy że dziewczyna była na wizycie w 9 tygodniu i serduszko nie biło, a dwa tygodnie temu było wszystko dobrze i właśnie czeka na poronienie. To już totalnie mnie dobiło. Do piątku będę kłębkiem nerwów 😢

Omg 😭 mnie załamują takie historię 😭
 
Do góry