reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2023

Zawsze możesz do szpitala podjechać od razu sprawdzą co i jak. Ja bym nie czekała.
Trzymam kciuki żeby było ok.
Byłam - wszytsko prawidłowe nie widać krwi - wiec możliwe ze to jakieś naczynko coś albo faktycznie normalnie bym w tym terminie miała okres .. . widziałam na usg dalej bije serce ... już kształtem dziś wygadał jak człowiek :) wiec chwila spokoju ;) ps. Szkoda ze nie ma usg przenośnego 🤣 takiego podręcznego to bym co dwa dni sama sobie to usg robiła 😂
 
reklama
Byłam - wszytsko prawidłowe nie widać krwi - wiec możliwe ze to jakieś naczynko coś albo faktycznie normalnie bym w tym terminie miała okres .. . widziałam na usg dalej bije serce ... już kształtem dziś wygadał jak człowiek :) wiec chwila spokoju ;) ps. Szkoda ze nie ma usg przenośnego 🤣 takiego podręcznego to bym co dwa dni sama sobie to usg robiła 😂
😁 ale są piekielnie drogie 😁
 
Byłam - wszytsko prawidłowe nie widać krwi - wiec możliwe ze to jakieś naczynko coś albo faktycznie normalnie bym w tym terminie miała okres .. . widziałam na usg dalej bije serce ... już kształtem dziś wygadał jak człowiek :) wiec chwila spokoju ;) ps. Szkoda ze nie ma usg przenośnego 🤣 takiego podręcznego to bym co dwa dni sama sobie to usg robiła 😂
Też myślałam o takim usg 😁 faktycznie są ale drogie. Detektory tętna są tańsze ale tak wcześnie to chyba jeszcze nic nie będzie słychać.
 
😁 ale są piekielnie drogie 😁
ale zpalac coś na USG nie jest wcale tak łatwo. Niepokój jest na pewno męczący ale nadmiar wiedzyjest jeszcze gorszy bo pojawią się tylko więcej wątpliwości. Dla mnie pierwsza ciąża to byly głównie zakupy i radość. Druga masa nerwów to starania też były długie a teraz 3 to głównie niepokój , bo wiem już co i kiedy może się spieprzyć.
 
@Bibi89 a co tam u Ciebie? Jak się czujesz?
Ja to w zasadzie jedną nogą tutaj jedną na majówkach bo z OM wychodzi mi na 1 mają 🙈 jestem jeszcze przed pierwszą wizyta wiec podchodzę z dystansem dość dużym. Idę w piątek i zobaczymy co będzie widać 🤷🏽‍♀️ a czuje się super, bolą mnie lekko piersi i czasami mam wrażenie że jestem na łódce ale nie mam mdłości, boli, plamień wiec jestem dobrej myśli 🤞🤞🤞 zobaczymy 🙈
 
reklama
No to faktycznie jesteś w rozkroku na tych wątkach 🤣 po usg się wyjaśni. Dobre określenie z tą łódką, mam tak samo. Mija późno wieczorem. Trzymam kciuki, żeby było dobrze 🤗.
 
Do góry