reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
@KaliMali ci u Was? Jak sytuacja ?
W sumie żadnego krwawienia jak na razie. Pewnie beta już schodzi wolniej. A jak u Ciebie? Jak się czujesz?

A powiedz mi, robilaś już jakieś badania jaka może być przyczyna tych poronień?

W poniedziałek mam wizytę u lekarza, to powinien sprawdzić co i jak.
Wiesz, cudu raczej tutaj się nie spodziewam. To przesądzona sytuacja, potwierdzona spadającą betą. Zresztą zero objawów w mo przypadku chyba nie było dobrym zwiastunem.
Ja teraz będę pod opieką hematologa z uwagi na Trombofilie. Mogłam mieć za słabą dawkę heparyny jednak.
 
W sumie żadnego krwawienia jak na razie. Pewnie beta już schodzi wolniej. A jak u Ciebie? Jak się czujesz?

A powiedz mi, robilaś już jakieś badania jaka może być przyczyna tych poronień?

W poniedziałek mam wizytę u lekarza, to powinien sprawdzić co i jak.
Wiesz, cudu raczej tutaj się nie spodziewam. To przesądzona sytuacja, potwierdzona spadającą betą. Zresztą zero objawów w mo przypadku chyba nie było dobrym zwiastunem.
Ja teraz będę pod opieką hematologa z uwagi na Trombofilie. Mogłam mieć za słabą dawkę heparyny jednak.
U mnie mocno leci skrzepy wychodzą . Skurcze w dole brzucha . Długo takie krwawienie się utrzymuje? Dzwoniłam do swojego gin ale dodzwonić się to graniczy z cudem .
 
U mnie mocno leci skrzepy wychodzą . Skurcze w dole brzucha . Długo takie krwawienie się utrzymuje? Dzwoniłam do swojego gin ale dodzwonić się to graniczy z cudem .
Jeśli chodzi o samo poronienie, to ja miałam tak, że jednego dnia dostałam silnych bóli i zaczęło się krwawienie ze skrzepami. Później nadeszły bóle "parte", mocne ale do wytrzymania. Później organizm poronił to co miał (jeden mocny ból) i później same skrzepy i krew. Macia się oczyszczała. U mnie takie silne trwało 1 dzień, potem już tak się oczyszczało jak podczas okresu.
Jeśli krwawienie się nasila, a ból zwiększa - jedź na IP. Lepiej niech sprawdzą co się zadziewa.

Trzymam za Ciebie kciuki! Jeszcze i nam zaświeci słońce ☺️
 
@KaliMali Właśnie byłam w szpitalu na usg bo dostałam krwotoku i skurczy jak do porodu tylko mniejsze i mój gin powiedział ze ciąża była wewnatrz maciczna i jeszcze są pozostałości także poronienie według niego wynikło z tego ze długa przerwa między ciążami ze teraz powinno być Ok już i mamy razem z moim partnerem brać kwas foliowy .
 
@KaliMali Właśnie byłam w szpitalu na usg bo dostałam krwotoku i skurczy jak do porodu tylko mniejsze i mój gin powiedział ze ciąża była wewnatrz maciczna i jeszcze są pozostałości także poronienie według niego wynikło z tego ze długa przerwa między ciążami ze teraz powinno być Ok już i mamy razem z moim partnerem brać kwas foliowy .
Wynikało z tego, że była długa przerwa?
A które to już poronienie? Macie dzieci?

Ile trwała przerwa? Teraz kazał od razu sie starać?
 
@KaliMali Właśnie byłam w szpitalu na usg bo dostałam krwotoku i skurczy jak do porodu tylko mniejsze i mój gin powiedział ze ciąża była wewnatrz maciczna i jeszcze są pozostałości także poronienie według niego wynikło z tego ze długa przerwa między ciążami ze teraz powinno być Ok już i mamy razem z moim partnerem brać kwas foliowy .
Za długa przerwa między ciążami przyczyną poronienia ? Jakoś niewiarygodnie mi to brzmi... skosultowałabym to jeszcze z innym lekarzem.
 
Za długa przerwa między ciążami przyczyną poronienia ? Jakoś niewiarygodnie mi to brzmi... skosultowałabym to jeszcze z innym lekarzem.
no właśnie co to znaczy że za długa przerwa między ciążami? Ojciec dziecka ma brać kwas foliowy? To dziwne, po co? Kwas foliowy jest potrzebny do prawidłowego rozwoju cewy nerwowej ( kręgosłupa i mózgu) dziecka, mama musi go brać żeby dzidzius go od niej pobierał. A Tato chyba dla towarzystwa na połykać 😃
 
reklama
Wynikało z tego, że była długa przerwa?
A które to już poronienie? Macie dzieci?

Ile trwała przerwa? Teraz kazał od razu sie starać?
12 lat temu miałam ciąże bliźniacza bezzarodową . Miałam łyżeczkowanie i od tamtej pory nie starałam się nie chciałam . Powiedział ze za długa przerwa była między ciążami . Zobaczę mówił ze w pierwszym cyklu już możemy się starać . Ja mam dzieci już dorosłe 2 z poprzedniego małżeństwa .
 
Do góry