reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Jutro idę do laboratorium na badania te do 10tc i... krzywą cukrową, trzymajcie kciuki abym jakoś to zniosła (to badanie z ciąży z synem wspominam najgorzej). Ostatnio miałam problemy z cukrami i z makrosomią (lekki wcześniak z wagą 4340) więc w tej ciąży idę na krzywą szybciej. :(
I jak tam krzywa? Dałaś radę?
 
reklama
Witam dziewczyny. Nieśmiało mogę chyba zaliczyć się do waszego grona. Beta 17/08 4239,020 mlU/ml, dzisiejszy wynik 7868,760. Wg ap termin 20 kwietnia. , dzisiaj 5 tydzień 1 dzień, a pierwsza wizyta 31 sierpnia myślicie, że będzie widać zarodek?
 
Witam dziewczyny. Nieśmiało mogę chyba zaliczyć się do waszego grona. Beta 17/08 4239,020 mlU/ml, dzisiejszy wynik 7868,760. Wg ap termin 20 kwietnia. , dzisiaj 5 tydzień 1 dzień, a pierwsza wizyta 31 sierpnia myślicie, że będzie widać zarodek?
5 tyg i 6 dni u mnie widoczny był zarodek i widoczne pulsowanie serca ;) wiec jest szansa ;) kwestia kiedy się udało ;)
 
Hej, czas i na mnie :-)
Ostatnia miesiączka 16.07, cykl zazwyczaj 30 dni, testów 11 - od najjaśniejszej kreski do najciemniejszej. Beta 17.08 wynosiła 353.6, wiec niewiele, dziś byłam na usg, niestety jeszcze nic nie widać, endometrium 35 mm, wiec ‚nieco większe’, jak lekarz stwierdził - usg za 2 tygodnie razem z kolejna beta, aby się nie stresować :)
Termin planowany mniej więcej na 22-26 kwietnia jak dziś usłyszałam.
Pozdrawiam
 

Załączniki

  • IMG_2637.jpeg
    IMG_2637.jpeg
    114 KB · Wyświetleń: 58
cukry mi skakały, raczej więcej spadków niż wzrostów było. Takie do poziomu 35-45 na czczo ok. 2 razy w tygodniu, mimo że kolacje u mnie zawsze o tej samej porze były i bardzo podobne (cukier po kolacji też podobny a rano niespodzianka). Teraz na czczo cukier 96 (już 1,5h po przebudzeniu więc pewnie i tak spadł). Na krzywej wtedy miałam za niski pierwszy cukier, drugi za wysoki i trzeci znów bardzo niski (ok 80-90 po 2h od glukozy). Z racji, że to spadki były większym problemem to insuliny nie miałam.

Bonzur,
To faktycznie pierwszy raz się spotykam z za niskim cukrem😕 Rozumiem, że tylko w ciąży tam Ci organizm szaleje?
Już się boję tych wszystkich badań, nerwów, stresu, ale wiem, ze na koniec to wszystko wynagradza... Bobasek. 🥰
 
reklama
A może jeszcze ten drugi zarodek się wykluje? Co mówił lekarz?
Będzie dobrze ❤. To początek i chyba każda z nas boi się w ogóle jeszcze o tym myśleć.

Tak, też powiedziała ginekolog, że to jest za wcześnie. Może się okazać, że to zarodek też się pojawi. Nie dziękuję kochana 😚
 
Do góry