reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Ja zaczelam jesc troche, choc wszystko doslownie wszystko nadal smierdzi i ma dziwny smak. Wczoraj wstalam z lozka w koncu, jest ciut lepiej ale na zakupach prawie zemdlalam.
Ogolnie dolina, bo czuje ze zaniedbuje moja rodzine, nie mam sily zabrac dzieci na dwor, na spacer, na zabawy tez brak sil, czasem sie zmusze do jakiejs planszowki, pomoge im lekcje odrobic, ale mam zwloki jak nigdy w zyciu. Ogolnie czuje sie jakbym od 3 tygodni miala jelitowke.
 
Dziewczyny, właśnie stwierdzam, że powoli mi się kończy czas na zwykłe jeansy. :( Brzuch mi na tyle wywaliło, że przejście na dresy (które dopiero muszę kupić) się szykuje.
Teoretycznie w poniedziałek zaczynam 12tc, a brzuch mam jak z synem z miesiąc później.
Ja smigam w legginsach i dresach, jak gdzies wychodze to sukienki. Chcialam zamowic dzinsy ciazowe z vinted, ale jakies takie ogromne w nogawkach mi sie wszystkie wydaja 😅 chyba jednak musze się przejechac do galerii, bo bez zmierzenia jakos tego nie widze 🤦‍♀️
 
U mnie dzisiaj 10t+3d więc leci 11 tydzień. Wczoraj i dzisiaj do południa bez mdłości 👌 chociaż zgaga nadal, ból cycków nadal, wczoraj drzemka. Ale jestem to w stanie przetrawać. Czuje że najgorsze 🤢 już za mną 😄 mam nadzieje. W pierwszej ciąży w 13 tyg zaczęłam wracać do żywych więc może teraz i też...
 
reklama
Do góry