reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Dziewczyny a jak tam wasza waga. Już widzicie różnice?umnie od dodatniego testu 1.5 - 2 kg. Czyje jak bym miała już przynajmniej 5 kg na plusie.
W poprzednich ciążach tyłam dużo ok 25 kg ale też stratuje z niedowagi boję się że tym razem może być jeszcze więcej bo w ramach walki z nudnościami cały czas coś miele paszczą 🤣🤣

Nie ważyłam się idealnie od chwili zrobienia testu, ale trochę później. Nie wiem czy coś drgnęło, narazie czuje się jak spuchnieta. 🙃
 
reklama
Kurde może też spróbuję. Mi z jedzenia to po 12 wchodzą parowki. A później tylko i wyłącznie brzoskwinie z mamy ogródka i mandarynki. Innego jedzenia nie mogę. No niedobrze mi na sam widok. Ok 20 zaczynam się robić głodna. A to, że tymczasowo mieszkamy z moją mamą i siostra to mama mnie karmi wieczorami 🤣
Chociaż dziś mam chęci na kapuśniaczek, ale i zupkę owocową!

Ja się zmuszam do jedzenia mięsa, wcześniej nie było problemu. Moja kolacja dziś i salateczka też nie weszły, ale już popcorn i owszem 😬
 
Cześć dziewczyny. Pisałam we wcześniejszych postach o moim krwiaku i plamieniach. To mnie okropnie przerażało. Wczoraj byłam na kontroli u innego lekarza. Dostałam zwiększoną dawkę duphastonu i dodatkowo luteine 200. Dziś już widać diametralną różnicę. Plamienie ustępuje 🤭 Moje maleństwo ma 7.5 mm a serduszko bije 155/min. Lekarz nie założył książeczki ciąży, nie wiem o co chodzi 🤔 przecież już bije serduszko. Wg USG 7 tc

Też nie mam jeszcze tej książeczki, jak to powiedziała doktor, nie mam jeszcze żadnych badań zrobionych
 
Cześć dziewczyny. Pisałam we wcześniejszych postach o moim krwiaku i plamieniach. To mnie okropnie przerażało. Wczoraj byłam na kontroli u innego lekarza. Dostałam zwiększoną dawkę duphastonu i dodatkowo luteine 200. Dziś już widać diametralną różnicę. Plamienie ustępuje 🤭 Moje maleństwo ma 7.5 mm a serduszko bije 155/min. Lekarz nie założył książeczki ciąży, nie wiem o co chodzi 🤔 przecież już bije serduszko. Wg USG 7 tc
U mnie i w pierwszej ciąży ginekolog nie założyła przy pierwszej wizycie i teraz podobnie. Na kolejnej, jeżeli dalej będzie wszystko w porządku będziemy zakładać kartę ciąży i wpiszemy już też wyniki zleconych badań:)
 
Hej, ja też już po wizycie. Na razie wszystko ok, na razie nie zakładałyśmy karty ciąży, jeżeli będzie wszystko w porządku to na następnej wizycie za 3 tygodnie. Ciąża trochę młodsza, z rozmiaru wychodzi 7tc, wg om7tc5, ale jednak cykle miałam też dłuższe 28-34dni, test też wyszedł trochę później. Serduszko na tą chwilę pracuje w porządku. Wg rozmiaru crl termin porodu na 25.04, wg om 19.04. Czekam na kolejną wizytę i mam nadzieję, że wszystko będzie w porzadku.

Cieszę się, że tyle dobrych wieści dziś 😍😍
 
Ja wstałam i pierwsza myśl - ku***za dobrze spałam, siku nie wstawałam - czuje się znowu sobą .. blee już pewnie moj mózg się stresuje przed piątkowym usg ... i znowu czuje się jakbym nie była w ciąży 😳 dobra nic wstaje ogarniam się do pracy byle do piątku 🤣 serio chciałabym mieć jakiś objaw dla uspokojenia głowy - ale chyba już mnie to nie spotka 🙃
 
reklama
Do góry