reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Ciągłe problemy żołądkowe niestety. Poza tym mnóstwo stresu, nie umiem się go wyzbyć.

Gratuluje i witam w naszym gronie :-)
Ja też się stresuje a to moja druga ciąża.. I chyba nawet bardziej jak poprzednio...
Mnie za to dopadł wstręt do jedzenia, jem bo muszę i niektórych zapachów.. ... ale na szczęście wymiotów nie mam..
Termin mam na połowę kwietnia :)

Edit :-) jak odebrałam wczoraj syna ze żłobka to Pani stwierdziła że mój syn chory bo ma kaszel i katar.. I mam go nie przyprowadzać do końca tyg... a w domu?? Ani razu nie zakaszlał. Co do katarku to leci mu woda z nosa ale to ma po swoim tatusiu zatoki napewno zawalone.. no i też idzie mu jakiś ząbek.. idę z nim dziś do lekarza po pracy po zaświadczenie do żłobka bo że swojej strony nie zauważyłam aby mój syn był chory.. zachowuje się jak zawsze.. ech.. te prywatne żłobki..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej, ja też już po wizycie. Na razie wszystko ok, na razie nie zakładałyśmy karty ciąży, jeżeli będzie wszystko w porządku to na następnej wizycie za 3 tygodnie. Ciąża trochę młodsza, z rozmiaru wychodzi 7tc, wg om7tc5, ale jednak cykle miałam też dłuższe 28-34dni, test też wyszedł trochę później. Serduszko na tą chwilę pracuje w porządku. Wg rozmiaru crl termin porodu na 25.04, wg om 19.04. Czekam na kolejną wizytę i mam nadzieję, że wszystko będzie w porzadku.
Na pewno będzie wszystko cudownie ;))
 
Co do jedzenia to w pierwszej ciąży bardzo długo nie mogłam jeść mięsa. Dziwne bo mięsko z Maka czy KFC bardzo mi pasowało😅 Wczoraj zjadłam mały kawałek mięsa z sosem i do tego dużo klusek śląskich. Dziś zamawiam pizze. A na jutro może placki ziemniaczane zrobię bo myślę, że prędzej zjem jak jakieś kotlety czy ziemniaki. Na śniadania to ostatnio chleb z serkiem białym, na kolacje często kisiel/budyń. Córce coś muszę gotować i nawet jak robię jej zupkę to nie mogę na to patrzeć🥺
Narobiłaś mi smaka na placki ziemniaczane 😂
 
reklama
Do góry