reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Ściskam o na ile można na takim forum. Naprawdę bardzo mi przykro 🥺
Nie chcesz skonsultować z innym lekarzem ?
Jutro mam wizytę u innego gina. Moj wczoraj oświadczył, ze idzie już dziś na urlop iii jeśli nie będę miał wyniku bety dziś do 12, to on mi już raczej nie pomoże, bo urlop właśnie! 🤷‍♀️ Taka tam, prywatna opieka….;)

Moj gin wczoraj oschle oświadczył ze NIC nie ma i podejrzewa zasniad. Na każde moje pytanie odpowiadał zdawkowo, iii ogólnie mam wrażenie, ze nie był to jego dzień. Tak się składa, ze moj ki.wa tez 🤷‍♀️🤦‍♀️

Chciałabym już być po wyszystkim 🤦‍♀️
 
reklama
@Tymczasowa28 jejku kochana, trzymaj się mocno :( Paw ma racje, nie poddawaj się, kiedyś wyjdzie w końcu słońce dla nas wszystkich. Ja jestem właśnie w 6 ciąży, mam tylko jedno dziecko i 4 straty za sobą. Każdy dzień to stres i nastawianie sie na najgorsze, ale na wiele rzeczy nie mamy w zyciu wplywu, kiedyś sie musi w koncu udać.
Dzięki! Wierze w to, choć przyznaje, ze z każda jedna porażką ta wiara słabnie i słabnie…:(
Cholernie silne babki z Was wszystkich!
 
Ja po wizycie ! Książeczka założona ( różowa - tak doktor mówi ze czuje :p oczywiście z przymrużeniem oka ;-) bąbel ma 2,5 cm ! Usg 9 tyg i 2 dni serce dalej bije ;-) wg om dziś 9 tydzień ;-) już po cichu myśle ze ten mały człowiek zostanie ze mną ... ;-) zaczynam w to wierzyć
Cudownie ❤️ teraz będzie sobie spokojnie rósł i będzie wszystko dobrze
 
Kurcze jak tak czytam na tym forum to mam wrażenie że strasznie dużo jest nas po stratach i rożnych przejściach 😞
Czy Wy też dziewczyny odliczacie ile jeszcze do 12 tyg ?
Nie wiem kiedy odetchnę, ale masz rację że na wiele rzeczy nie mamy wpływu.
Ja tak mam zdecydowanie 😢 staram się myśleć pozytywnie, jednak te strach cały czas jest. Ja najchętniej chodziłabym na USG co kilka dni żeby widzieć czy rośnie i czy serce bije 😭
 
Jutro mam wizytę u innego gina. Moj wczoraj oświadczył, ze idzie już dziś na urlop iii jeśli nie będę miał wyniku bety dziś do 12, to on mi już raczej nie pomoże, bo urlop właśnie! 🤷‍♀️ Taka tam, prywatna opieka….;)

Moj gin wczoraj oschle oświadczył ze NIC nie ma i podejrzewa zasniad. Na każde moje pytanie odpowiadał zdawkowo, iii ogólnie mam wrażenie, ze nie był to jego dzień. Tak się składa, ze moj ki.wa tez 🤷‍♀️🤦‍♀️

Chciałabym już być po wyszystkim 🤦‍♀️
Ej Kochana jakiś dziwny ten lekarz. Dobrze że idziesz do innego, może zobaczyć coś innego na USG. Trzymam kciuki, żeby mimo wszytko nie był to zaśniad.🥺🤞 Daj znać koniecznie
 
@Tymczasowa28 daj znać jak beta i jak tam po wizycie u innego lekarza.. Kurde do tego co to na urlop idzie i ma wywalone to bym chyba juz nie poszła.. no ja pierdziele. Moja lekarka do ktorej chodzilam na NFZ, jak napisalam jej ze jestem znow w ciazy, byla ze mna na biezaco w kontakcie - kazala wyslac wyniki powtornej bety, mówiła zebym odezwala sie do niej po usg u innego lekarza - mimo ze byla na urlopie, interesowala sie losem pacjenta i wiem ze ona ze wszystkimi tak robi.

@sara.woj jejku :( beta mimo wszystko rośnie, czy to juz wszystko jest przesądzone? Będziesz powtarzac bete?
 
reklama
@Tymczasowa28 daj znać jak beta i jak tam po wizycie u innego lekarza.. Kurde do tego co to na urlop idzie i ma wywalone to bym chyba juz nie poszła.. no ja pierdziele. Moja lekarka do ktorej chodzilam na NFZ, jak napisalam jej ze jestem znow w ciazy, byla ze mna na biezaco w kontakcie - kazala wyslac wyniki powtornej bety, mówiła zebym odezwala sie do niej po usg u innego lekarza - mimo ze byla na urlopie, interesowala sie losem pacjenta i wiem ze ona ze wszystkimi tak robi.

@sara.woj jejku :( beta mimo wszystko rośnie, czy to juz wszystko jest przesądzone? Będziesz powtarzac bete?
Ja mam nieco odmienne zdanie odnośnie do lekarza na urlopie. Wiem, ze się martwimy, ale Ci ludzie także maja prawo do odpoczynku i urlopu wolnego od telefonów. Ze swojego doświadczenia wiem, ze ciężko przysłowiowo naładować baterie kiedy człowiek się zupełnie nie odetnie i ciagle myślami jest w pracy. Oczywiscie to tylko moje skromne zdanie 😜
 
Do góry