reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Hej ;) przyszłam do Was! Uciekłam od marcówek, bo tam ciągle jakieś kłótnie i mega spam, 900 stron. Nie nadążam ;)

Termin mam na 2.04 z miesiączki z USG na 27.03 zobaczymy co to wyjdzie ;D

Jak się czujecie? ;) Gratulacje wszystkim przyszłym mamusiom <3

Witamy🎉
Nadrabiam właśnie wieści z wizyt dziewczyn i niestety dwie to nie były dobre wieści 🥲
 
reklama
Ja niestety w wielu grupach zauważyłam spiny. Niby każdy post zawiera coś w stylu „nie chce pluć jadem”, ale tak naprawdę zawierają tyle złośliwości, ze aż wywołują uśmiech politowania. Wydaje mi się, ze w życiu codziennym spotyka nas tyle trudności, ze na forum naprawde można zachować pewne rzeczy dla siebie 🙈

Też tak uważam, można powiedzieć swoje zdanie, ale wszystko z kultura, anie chamstwem
 
Witamy🎉
Nadrabiam właśnie wieści z wizyt dziewczyn i niestety dwie to nie były dobre wieści

Jestem po wizycie. Niestety prawdopodobnie puste jajo, nie ma zarodka 😓 z usg wychodzi 4 + 6 tc. a z OM 7 tydzień, plus mały przyrost bety, mam się nastawić na najgorsze
Mamciu... ;( Może jeszcze wszystko będzie dobrze <3 bądź dzielna <3
 
Hej ;) przyszłam do Was! Uciekłam od marcówek, bo tam ciągle jakieś kłótnie i mega spam, 900 stron. Nie nadążam ;)

Termin mam na 2.04 z miesiączki z USG na 27.03 zobaczymy co to wyjdzie ;D

Jak się czujecie? ;) Gratulacje wszystkim przyszłym mamusiom <3
Hej ja tez jedna noga próbowałam być w marcu jedna w kwietniu ;p ale wybrałam kwiecień ;-) ja termin 5 kwiecień ;-) ale zapewne cc czeka mnie ;-) wiec obstawiam koniec marca :p
 
Jestem po wizycie. Niestety prawdopodobnie puste jajo, nie ma zarodka 😓 z usg wychodzi 4 + 6 tc. a z OM 7 tydzień, plus mały przyrost bety, mam się nastawić na najgorsze
Trzymaj się ! Pamiętaj ze wiele z nas ma takie i jeszcze cięższe historie i mimo wszytsko dalej walczymy - będzie dobrze, daj sobie chwile i szukaj motywacji na nowo!
 
A na jakiej podstawie lekarz podejrzewa zaśnie?
Wnioskował po obrazie USG. Był bardzo skąpy w słowach, miałam wręcz wrażenie, ze sam nie ma pomysłu na to co się dzieje. Kazał zrobić betę - wczoraj wyniosła prawie 12 tys. Wysłałam mu smsa z wynikiem - poprosił bym ponowila badanie dziś… po 7 już oznaczylam poziom i czekam na wynik.

Szczerze, mam nadzieje, ze jednak to po prostu nieprawidłowo rozwijająca sie ciąża, a nie zaśniad, którym tak straszy gin.
 
reklama
Do góry