reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

tak, patrzyłam też na tą opcję, ale wydaje mi się rozsadne wziąć wszystko razem, przynajmniej póki co, skoro i tak ten ma polecany fotelik i wszystkie możliwe atesty. Balios to inny model. Załączam to, o czym mówiłam Link do: Bebetto Flavio wózek 3w1 z Cybex Aton B i-Size - BoboWózki{1}53&gclid=Cj0KCQjw_fiLBhDOARIsAF4khR3GZyDDmxifxzcomw_JoN4jKUTNVpqPcWXZIFPCPDhUf8A6Qb8l4NgaApAjEALw_wcB 😁 mieszkam w nowym budownictwie i na parterze, więc nie muszę się specjalnie przejmować czy nie mam za wąsko. Pokój dziecięcy mam akurat w prostej drodze od drzwi wejściowych, więc też bez kręcenia się na szczęście po mieszkaniu, ale dzięki że mówisz, sprawdzę na wszelki wielki wszystko 👍
Aaa bo myslalam że o wózek cybex chodzi 😁 a przedział 2000zl to tylko balios 😁 ja miałam z córką bebetto tylko torino i mega się prowadził 🙂
 
reklama
Co do wózków to u nas wyglądało to tak najpierw była używana gondola. Potem ze spacerówki z 2w1 prawie nie korzystaliśmy. Była za ciężka. Kupiliśmy parasolkę. Lekka, składana szybko - bajka. Do tej pory służy u naszych przyjaciół. Fotelik mieliśmy w 3w1 ale zdecydowaliśmy się kupić oddzielnie lepszy. Tym sposobem tym razem kupujemy oddzielnie fotelik (od naszych sąsiadów), oddzielnie gondole (moze uda sie nam nawet dostać od przyjaciół za friko) i parasolkę od znajomych już będziemy mogli odebrać 😀
Co do łóżeczek to istotny jest materac. W poprzedniej ciąży na topie był kokos i gryka. Teraz nie wiem 😜 Może któraś już się orientowała co w trawie piszczy?
Co do mebelków to na początku mieliśmy z IKEA - kolory można powybierać, kufer taki wysuwany na kółkach był. Jak forum będzie zamknięte to mogę pokazać zdjęcia 😉 No i ceny zacne. Obecnie syn ma swoją garderobę i tam już głównie wieszaki i meble pod wymiar. Ale na początek więcej miejsca będą zajmować zabawki niż ubranka 😂
U nas jeśli chodzi o materac to jest albo piankowy albo lateksowy. Kokos zazwyczaj jest z gryka a gryka baaardzo chłonie wilgoc, pleśnieje i mogą się wymnozyc jacyś niechciani domownicy. Z córka naczytałam się na ten tamat i do dzisiaj w łóżko mamy piankę albo lateks
 
tak właśnie też tak myślę, że nie ma co szaleć, bo to tylko estetycznie dla mnie a jemu będzie wszystko jedno, byle cyca albo butlę dostał i w pieluszce było sucho 🤣 tak oglądam przez was teraz mebelki znowu i wózki i tak patrzę, że akurat na cybexa bebetto flavio jest całkiem całkiem cena jest tak ok, bo zakładałam, że chciałabym się max zmieścić w dwójce, a to w sumie 3 w 1, więc chyba tym bardziej ok? Jak myślicie? Na razie oglądam wizualnie i czytam, planuję w drugiej połowie miesiąca się przejechać do sklepu i popatrzeć już konkretniej, bo kupić to i tak pewnie przez internet,bo widzę, że będzie sporo taniej.
Przestańcie mnie kusić bo jak już mowilam gondole nam po synu, łóżeczko, kojec...łóżeczko z klupsia to z żyrafą...teraz bym kupila inne ale 11 lat temu było super...kupię tylko nowy materacyk.
Z fanaberii zastanawiam się nad tym Link do: RED CASTLE Cocoonababy®-Fleur de coton® white - pinkorblue.pl

Kuzynka miała byla bardzo zadowolona. Zabrała już do szpitala i wszystkie położne aż oglądały...ale poszło w świat...
Materac do łóżeczka kupię kokos z czymś ake nie z gryką właśnie.
A te pościele jakie śliczne teraz a ja mam po synu 3 komplety i szkoda...ale jeden komplecik to kupię 😂
 
Jeśli chodzi o wozek myślałam między mima xari a ibebe. O ile w 1 podoba mi się 360 obrót tak mała wydaje się spacerowka 🤔 Hmm
 

Załączniki

  • i-mima-xari-argento-gleboko-spacerowy.jpg
    i-mima-xari-argento-gleboko-spacerowy.jpg
    41,5 KB · Wyświetleń: 53
  • WOZEK-NA-AKUMULATOR-IBEBE-I-STOP-ELEKTRYCZNY-2W1.jpeg
    WOZEK-NA-AKUMULATOR-IBEBE-I-STOP-ELEKTRYCZNY-2W1.jpeg
    377,8 KB · Wyświetleń: 53
Aaa bo myslalam że o wózek cybex chodzi 😁 a przedział 2000zl to tylko balios 😁 ja miałam z córką bebetto tylko torino i mega się prowadził 🙂
źle się wyraziłam, zrzucam na mózg ciążowy 🤣 wózek bebetto z fotelikiem cybex, o 🤭 właśnie myślę nad czymś zwrotnym, a później się porozglądam za jakąś lekką spacerówką i tyle 😁 wiadomo, gadać tu sobie mogę ile wlezie, po prostu muszę zajechać do sklepu, "karnąć się" i ocenić na żywo czy zwrotny czy dupny 😁
 
Oczywiście, masz rację im później tym lepiej założyć passera. Ja brałam 3razy duphaston i 2 razy luteine dodatkowo heparyne. Na tą chwilę została tylko heparyna i 2*duphaston bo odchodzimy od leków. Masz rację z tym plamieniem.. Dla mnie również był to koszmar , latałam do lekarza I przyczyną nie była znana.. Stwierdził że taka moja uroda z tym że również jestem po poronieniu. A wtedy już czarne myśli kłębią sie mimo woli ;/. Na szczęście już połowa! 😁 także damy radę choćby leżąc kilka miesięcy dla dzidzi🥰.

Polecacie te same mebelki, jeśli są pakowne napewno je wezmę 😍. Bo bardzo podoba mi się rozwiązanie bez klamkowe 😁.... a orientujecie się czy sa szafy do nich? Czy mozna z innej kolekcji dopasować?:) Mieszkamy rok w nowym domu i zdążyliśmy zrobić dół:) a teraz na górze pokoik dziecięcy i sypialnię zaczynamy:). Na szczęście mam tam WC i kuchnie 😄 odpadnie latanie po schodach. No i salon czysty jakby ktoś wparowal bo jak tu jesteśmy to non stop meksyk🤣.... Niby jeszcze połowa ale roboty i przygotowań tyle że może szybko zlecieć 😁😄. Super że dołączyłaś ta grupa , jest najlepsza na forum. ZAWSZE pomaga jak tylko będziesz czuła chęć się wygadać 💕
Malm nie ma szaf. Ja mam w sypialni łóżko i komody malm w kolorze dąb bejcowany na biało i do kompletu dobrałam szafy pax z obudowa właśnie dąb bejcowany na biało (uprzedzam ze kolory sie różnią) a drzwi do paxa mam vikanes czyli białe matowe bez uchwytów właśnie :)

My mamy salon z aneksem i sypialnie, wiec na razie wstawimy łóżeczko do sypialni (kupuje najtańsze z ikea) i na łóżeczko kupię przewijak. W szafach posprzatam to znajdę miejsce na ciuszki dla synka :) a co do wózka to z racji tego ze nie mam gdzie go trzymac na naszych 42m2 to bardzo podoba mi się ten wózek:
Nie ma osobno gondoli i spacerówki tylko przerabia się szybko jedno w drugie, jest leciutki i będę go mogła złożyć i wsadzić do szafy w przedpokoju żeby mi miejsca nie zajmował :)
 
Malm nie ma szaf. Ja mam w sypialni łóżko i komody malm w kolorze dąb bejcowany na biało i do kompletu dobrałam szafy pax z obudowa właśnie dąb bejcowany na biało (uprzedzam ze kolory sie różnią) a drzwi do paxa mam vikanes czyli białe matowe bez uchwytów właśnie :)

My mamy salon z aneksem i sypialnie, wiec na razie wstawimy łóżeczko do sypialni (kupuje najtańsze z ikea) i na łóżeczko kupię przewijak. W szafach posprzatam to znajdę miejsce na ciuszki dla synka :) a co do wózka to z racji tego ze nie mam gdzie go trzymac na naszych
42m2 to bardzo podoba mi się ten wózek:
Nie ma osobno gondoli i spacerówki tylko przerabia się szybko jedno w drugie, jest leciutki i będę go mogła złożyć i wsadzić do szafy w przedpokoju żeby mi miejsca nie zajmował :)

Super, 🥰 muszę sobie zobaczyć te wszystkie elementy mebelków o których piszecie🙃... a jeśli chodzi o wózeczek, to faktycznie jest bardzo ładny . Mi się nie podobają takie kopiaste kolumbryny, tylko właśnie takie delikatne powozy🤩
 
Ja mam podobne doświadczenia 3w1 … normalnie do dnia dzisiejszego nienawidzę wózka po synu i wszystko co z nim związane . Dla córki kupiłam Bugaboo cameloan 3, 2w1 i to był strzał w 10 . Spacerówka jak i gondola mega i skład się do bardzo małych rozmiarów
Tez myślę nad bogaboo cameleon 3. Powiedz mi jak się go prowadzi i czy jest lekki ?
 
Jeśli chodzi o wozek myślałam między mima xari a ibebe. O ile w 1 podoba mi się 360 obrót tak mała wydaje się spacerowka 🤔 Hmm
Jeden i drugi ma dość mała spacerówkę, wielkościowo bardzo podobne do greentoma, ibebe podobny do Quinny, również maleńka spacerówka a xari ma spacerówkę kubełkowa. Widziałam oba więc mogę się wypowiedzieć 🙂
 
reklama
Super, 🥰 muszę sobie zobaczyć te wszystkie elementy mebelków o których piszecie🙃... a jeśli chodzi o wózeczek, to faktycznie jest bardzo ładny . Mi się nie podobają takie kopiaste kolumbryny, tylko właśnie takie delikatne powozy🤩
Tak ja szukam czegoś lekkiego i małego po wielu przemyśleniach. Z racji tego ze mam dużego psa i nie wyobrażam sobie ze pójdę z dzieckiem na spacer a piesiu będzie w domu to wózek na takie spacery odpada i planuje wiązać dziecko w chustę:) dlatego nie zależy mi już na jakimś terenowym modelu na leśne ścieżki. Niech daje radę na chodniku i zajmuje mało miejsca po złożeniu. Kiedyś chciałam x lander x move, byłby super do lasu ale jest za duży i za ciężki 🙈
 
Do góry