reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Wlaśnie się nie znam na tym ale chyba w prawej tetnicy macicznej wyszło coś nie tak... Kolejna wizyta dopiero za miesiąc i nie wiem co robić.
Hm no widać ze ta prawa ponad normę wyszła i to pewnie dlatego to ryzyko wyszło wysokie. Z drugiej strony skoro stwierdziła ze wyniki są w porządku to może samo ryzyko nie ma tu dużego znaczenia… ciężko stwierdzić, jeżeli masz numer bezpośrednio do niej to bym jeszcze to z nią skonsultowała, ewentualnie umówiła się wcześniej
 
reklama
U mnie słabo.. jestem wykonczona tym dniem.. żołądek nadal mnie boli, bylam juz tyle razy w łazience ze nie zliczę... jestem wyczerpana.. z dobrych rzeczy to udalo mi się cokolwiek zjesc i jak na razie nie oddałam tego wiec chociaż tyle... dawno się tak nie pochorowałam 🥺🥺🥺
Co czytam w ulotkach leków od lekarza to jest napisane ze nie rekomendują w ciazy wiec słabo ale chyba wie co daje skoro to gin od prowadzenia ciąży...
 
U mnie słabo.. jestem wykonczona tym dniem.. żołądek nadal mnie boli, bylam juz tyle razy w łazience ze nie zliczę... jestem wyczerpana.. z dobrych rzeczy to udalo mi się cokolwiek zjesc i jak na razie nie oddałam tego wiec chociaż tyle... dawno się tak nie pochorowałam 🥺🥺🥺
Co czytam w ulotkach leków od lekarza to jest napisane ze nie rekomendują w ciazy wiec słabo ale chyba wie co daje skoro to gin od prowadzenia ciąży...
Biedna, teraz wszędzie się słyszy że grupa żołądkowa panuje może to to i w końcu zaczęło Ci odpuszczać jak udało Ci się coś zjeść 🤔 Trzymam kciuki, żeby już było lepiej😐
 
Ooo powodzenia dzisiaj na wizycie :)

A co do połówkowych, czytałam, że najlepiej robić od 20 tygodnia (mimo że można wcześniej) - wiecie coś o tym więcej, zalecali u Was jakoś konkretnie lekarze?
U mnie powiedział, że najlepiej żebym zapisała się po 20 tygodniu ;)
Ja juz po teleporadzie i dostalam doraźne leki przeciwwymiotne i smecte ale jak się jej napiłam to w 5 minut wylądowała w toalecie w całości 🤢🤢 nic nie przyjmuje... stres ze hej co to będzie... oczywiście lekarz kazał się zastanowić czy nie miałam kontaktu z kimś potencjalnie chorym na covid bo u ciężarnych ponoc często tak sie objawia ze wlasnie żołądek, wymioty, biegunka i lekka temp.... mowie nieeee aż tak daleko nie idźmy w to 🥺🥺🥺 na razie działamy doraźnie ale czuje się bardzo słabo... dawno tak nie miałam... chyba z rok ponad bo ja mało choruje... dostalam tez zwolnienie do końca tygodnia i poprosiłam zeby byl kod ciążowy bo wtedy mi nie potraca z pensji nie ?

Mam miec kontrole w przyszłym tyg i tak chciałam się zapytać @Kropka29 bo Twoj lekarz ma usg w gabinecie, czy możesz mi przypomnieć czy to Marek Brzeziński co przyjmuje na Wołoskiej ? Upolowałam termin na piątek i bym mogła skontrolować dzidzie jeśli mowisz ze ma aparat w pokoju... 🥺😞
Moj lekarz nie ma a terminy ma dopiero na grudzień wolne 🙄
Tak, to on. Ma usg w gabinecie, sprzęt bardzo słabej jakości ale na każdej wizycie robi mi ekspresowe usg i sprawdza czy bije serduszko i pokazuje malucha, nic nie mierzy tylko sprawdza czy na pewno serduszko dalej pracuje ;)
 
Ostatnia edycja:
Do tej pory tak miałam że czasami coś zabolało a czasami nie. Tylko , że z tymi pachwinami to mam tak już drugi raz jak zaczną boleć to nie mogę się ruszyć 🙈

To mnie dzisiaj tak w podbrzuszu zakuło, że aż poszło na kręgosłup i musiałam usiąść bo nie mogłam się ruszyć. Aż się wystraszyłam. W moim przypadku to chyba PESEL 🤣 W poprzedniej ciąży nic mnie nie bolało. Do momentu porodu oczywiście 😜
 
Hej Dziewczyny ;) Jak się czujecie? Ja to tak trochę uwierzyć nie mogę, że już niektóre z nas są prawie w połowie ciąży, a na forum zaraz zapewne pojawią się lipcowe mamy... Ale ten czas leci! :) U mnie mnóstwo pracy, dodatkowo jeszcze wykańczamy chałupę (widzę, że dużo z nas na tym etapie :p), i dzień za dniem w mega szybkim tempie mija.
 
Hej dziewczyny, ja też się ostatnio nie odzywam ale czytam forum na bieżąco. Już się pocieszałam wchodząc w drugi trymestr, że nie jestem taka senna, ciągle zmęczona i mogę normalnie wypić kawę bez mdłości i dzisiaj obudziłam się z wielkim bólem gardła ehh ostatnio mnie też głowa boli wieczorami nie wiem czemu jakby za dużo wrażeń w dzień i odbija sobie wieczorem. Gdy nie jestem a ciąży nigdy nie boli mnie głowa a tu masz. No i dzisiaj słabo ale kuruje się Wit C i D zobaczymy oby przeszło... Jutro wizyta na 17 :)
 
Hej Dziewczyny ;) Jak się czujecie? Ja to tak trochę uwierzyć nie mogę, że już niektóre z nas są prawie w połowie ciąży, a na forum zaraz zapewne pojawią się lipcowe mamy... Ale ten czas leci! :) U mnie mnóstwo pracy, dodatkowo jeszcze wykańczamy chałupę (widzę, że dużo z nas na tym etapie :p), i dzień za dniem w mega szybkim tempie mija.
Oj tak, ja w niedzielę zaczęłam 16 tydzień i jak sobie uświadomiłam że za 4 tygodnie półmetek to się zastanawiałam jak to możliwe 😱 obawiam się tylko że na razie szybko leci a później im bliżej porodu tym bardziej będzie się dłużyło 😅
 
reklama
Dzień dobry wszystkim 😊 Tak, czas leci szybko. Tak mówią, że później przed porodem się dłuży 🤪 Ja czekam aż taki prawdziwie duży brzuszek się pojawi, nie wiem czemu, ale tak czekam 😁😁😁 Na razie lekko się zaokrąglił, bliscy widzą już, że się zmienił 😉 No i aż poczuję ruchy♥️ Budzę się każdego poranka z bólem głowy. Czasem przechodzi w ciągu dnia na chwilę, by później wrócić 😔 Normalnie też głowa bolała mnie na zmianę pogody, stres, itd. ale żeby tak dzień w dzień 😔😔😔 Moja doktor mówi, że tak jest- niektóre kobiety w ogóle tego nie przeżywają w ciąży, a inne tak, czasami w jednej ciąży boli głowa, a w drugiej ta sama kobieta już tego nie czuje... No tak... Każda ciąża jest inna. Pocieszam się tylko brakiem mdłości, unormowanym cukrem na czczo no i każdym badaniem USG, na którym widzę moje Dzieciątko, jak zdrowo rośnie i ma się dobrze 🥰🥰🥰
 
Do góry