reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Kwietniowe mamy 2022

No muszę się pochwalić. Przyszły wyniki Nifty. Niskie ryzyko wszystkiego (1 do 8 miliardów) i nic nie wykryto. Potwierdzono syna 😁 Ale się cieszę. Dzisiaj powiemy naszemu młodemu o ciąży 😍
Na bank nie odbieram PAPPA 😜Jakby któraś była zainteresowana czasem oczekiwania to pielęgniarka mobilna pobrała krew w poprzednia środę koło południa a wyniki dziś rano dostałam. Czyli niecałe 6 dni roboczych 👍
Oooo super! Gratuluję i cieszę się razem z Tobą. Ja sama czekam, denerwuję sie, więc wyobrażam sobie i Twoją radość :)
 
reklama
Dziewczyny, które wspominały, że wyszło Wam wysokie ryzyko przedwczesnego porodu z Pappy - czy jeśli to nie problem możecie napisać ile Wam wyszło?
 
Kochana, ja minimum raz/dwa w tygodniu ryczę przez swoją pracę i mnie brzuch kłuje i boli :)
I nadal jest OK :) Aczkolwiek codziennie się zastanawiać, czy nie walnąć L4.
Współczuję 😞 No mi dzisiejszy dzień mocno dał w kość. Pierwszy raz byłam w takiej sytuacji... ja chciałam jeszcze listopad pracować a wizytę mam 24.11....
Obecnie wzielam jedną tabletkę nospy i melduje się z łóżka 😊 oby najgorsze juz za mną.
 
Mi wyszło tak:
samoistny poród przedwczesny przed 34 tygodniem: 1:97. Też biorę acard 150 codziennie na noc.
Ja biorę 74 ale teraz od 15 tygodnia mam brać 150 i napisał mi lekarz że najlepiej koło 20 czyli tak jak mówiłaś że powinno się barć na noc. Muszę jakoś przestawić clexan na rano teraz a acard na noc
 
Ja Ju się przeraziłam to moja pierwsza ciąża i się boję że też mogę mieć trombofilie, aż się boję wizyty w sobotę... 😔 Dalej czekam na wyniki testu pappa... Codziennie maila sprawdzam i nic.
Nic sobie nie wkrecaj, czemu miałabyś ja mieć? :) A jeśli tak bardzo się niepokoisz to badania z testdna możesz zrobić w każdej chwili
 
Ja Ju się przeraziłam to moja pierwsza ciąża i się boję że też mogę mieć trombofilie, aż się boję wizyty w sobotę... 😔 Dalej czekam na wyniki testu pappa... Codziennie maila sprawdzam i nic.
Stres niestety nie pomaga ale jak wytłumaczyć to swojej głowie jak serce wali jak szalone...widzisz mi z badań nie wyszły żadne trombofilie ani zespół antyfosfolipidowy, ani problemy z krzepnięciem. Tak naprawdę te leki biorę profilaktycznie...
 
reklama
Ja Ju się przeraziłam to moja pierwsza ciąża i się boję że też mogę mieć trombofilie, aż się boję wizyty w sobotę... 😔 Dalej czekam na wyniki testu pappa... Codziennie maila sprawdzam i nic.
Też jak czytam o tych trombofiliach i innych chorobach to aż mi się slabo robi, bo przychodzą mi myśli, co jeśli ja też jestem chora i o tym nie wiem..
 
Do góry