reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2022

Plusem jest to, że jak wrócisz po macierzyńskim, to na wyższej pensji :) Zawsze coś :)
tak tylko ja zapewne bede zmieniać prace po macierzyńskim bo się będziemy przeprowadzac w najblizszej przyszłości 😅 takze w zasadzie w żaden sposób mnie to nie urzadza na dzień dzisiejszy 🤣 mogli z tym przyjść do mnie pol roku temu haha ale tak to w życiu jest 😀
 
reklama
Jeeju zazdro, że już znacie płeć 🙂🙂 Ja mam w piątek prenatalne i po cichu mam nadzieję, że uda mi się dowiedzieć.
W pierwszej ciąży syn chował swoje wdzięki aż do połówkowych 🙈
Ja właśnie w drodze do diabetologa. Mam wizytę na 17.30 i łzy w oczach bo znów będę się męczyć z dietą tyle, że teraz dłużej 🤦‍♀️
 
Ostatnia edycja:
Proszę tu macie dupcie i pitolka (to ten stożek po środku) mojego synusia, tak mi się pięknie ułożył dzisiaj 🤣🤣🤣🤣 więc nie ma żadnych wątpliwości 😀
rps20211012_161152.jpg
 
Jeeju zazdro, że już znacie płeć 🙂🙂 Ja mam w piątek prenatalne i po cichu mam nadzieję, że uda mi się dowiedzieć.
W pierwszej ciąży syn chował swoje wdzięki aż do połówkowych 🙈
Ja właśnie w drodze do diabetologa. Mam wizytę na 17.30 i łzy w oczach bo znów będę się męczyć z dietą tyle, że teraz dłużej 🤦‍♀️
Ja się też dowiedziałam na prenatalnych 12+6 więc może Ty też się już dowiesz 🙂
 
O widzisz może coś faktycznie w tą stronę:) ..Myślę że jakby było coś złego to internet by huczał:) do.piatku zleci i wreszcie w całości odetchniesz z ulgą 😀 bo faktycznie z tą ciąża masz nerwówkę , myślę że już ostatnia a później tylko słoneczko! ☀️
I huczy, tylko po angielsku, bo to rzadkie sprawy. Może gdybym zrobiła Sanco to bym coś więcej wiedziała....niby jeszcze mogę ale i tak muszę z genetykiem pogadać. Ja już nie wierze ze jest dobrze😪
 
Ogólnie dobrze. Jakbym nie zrobiła Nifty, to wyszłabym z gabinetu bardzo zadowolona. Nie było nawet mowy o aminopunkcji.
Wynik nie może być związany z odklejającym się jajem płodowym, bo to coś genetycznego.
Brat się śmieje, że może dzidzius będzie mieć tak samo zrośniete palce u stóp jak ja..to też ma związek z genetyką...całkiem zapomniałam że mam taką wadę🙄

No i zapomniałam dodać że to chłopczyk ❤🙈 Lekarz powiedział że po tym co widzi nie ma się czego doczepić
W informacji o tym badaniu piszą o tych dodatkowych "odkryciach" ze dużo czynników może mieć na nie wpływ...ja jeszcze nie mam wyników...normalnie już ledwo wytrzymuje, chociaż cały czas jeszcze wszystko jest w terminie bo myślę że minimum w środę dotarła do nich krew, to dziś nie ma jeszcze 7 dni...po jakim czasie miałaś wynik?
 
reklama
Do góry