reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

W informacji o tym badaniu piszą o tych dodatkowych "odkryciach" ze dużo czynników może mieć na nie wpływ...ja jeszcze nie mam wyników...normalnie już ledwo wytrzymuje, chociaż cały czas jeszcze wszystko jest w terminie bo myślę że minimum w środę dotarła do nich krew, to dziś nie ma jeszcze 7 dni...po jakim czasie miałaś wynik?
Pobranie było w zeszły wtorek
 
reklama
Zrobię to co będzie trzeba. Rozmowa z genetykiem coś powinna rozjaśnić.
Oj na pewno. Ja miałam dzisiaj prenatalne u genetyka. Pierwsze co to sama zaczęłam od tej trisomii 21 w poprzedniej ciąży a on od razu mnie uspokoił, że szanse mamy minimalne na powtórkę i żeby się nie martwić. Bardzo dokładnie wszystko posprawdzał i omówił. Przejrzał też wyniki badań genetycznych, które już mieliśmy. My się decydujemy dalej na Panoramę ostatecznie z pominięciem Pappy - dzisiaj to potwierdziliśmy.

Wiem, że to chyba niemożliwe, bo sama bym umierała ze strachu w takiej sytuacji, ale spróbuj chociaż minimalnie się odprężyć i myśleć pozytywnie. Genetyk na pewno wszystko Ci wyjaśni. Miejmy nadzieję, że to nic mega poważnego. Tych rodzajów zmian chromosomowych jest bardzo dużo, jedne są poważne a inne mniej. Oby w Twoim wypadku ta była jakaś nieistotna. 🤞
 
reklama
A ja miałam w poniedziałek i wyników jeszcze nie ma 😭
A te trisomie standardowe są ok?
Ja się tak denerwuje...tlumacze sobie ze pewnie wyniku nie ma o wzięłam ten pakiet rozszerzony i dłużej robią 🤦‍♀️ człowiek czepia się wszystkich myśli choćby odrobinę pozytywnych
Trisomie standardowe są ok. Boję się że to jakieś mega rzadko spotykane g....no i ciężko będzie się czegoś dowiedzieć w tym zacofanym kraju😒
 
Do góry