reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Plusem jest to, że jak wrócisz po macierzyńskim, to na wyższej pensji :) Zawsze coś :)
tak tylko ja zapewne bede zmieniać prace po macierzyńskim bo się będziemy przeprowadzac w najblizszej przyszłości 😅 takze w zasadzie w żaden sposób mnie to nie urzadza na dzień dzisiejszy 🤣 mogli z tym przyjść do mnie pol roku temu haha ale tak to w życiu jest 😀
 
reklama
Jeeju zazdro, że już znacie płeć 🙂🙂 Ja mam w piątek prenatalne i po cichu mam nadzieję, że uda mi się dowiedzieć.
W pierwszej ciąży syn chował swoje wdzięki aż do połówkowych 🙈
Ja właśnie w drodze do diabetologa. Mam wizytę na 17.30 i łzy w oczach bo znów będę się męczyć z dietą tyle, że teraz dłużej 🤦‍♀️
 
Ostatnia edycja:
Proszę tu macie dupcie i pitolka (to ten stożek po środku) mojego synusia, tak mi się pięknie ułożył dzisiaj 🤣🤣🤣🤣 więc nie ma żadnych wątpliwości 😀
rps20211012_161152.jpg
 
Jeeju zazdro, że już znacie płeć 🙂🙂 Ja mam w piątek prenatalne i po cichu mam nadzieję, że uda mi się dowiedzieć.
W pierwszej ciąży syn chował swoje wdzięki aż do połówkowych 🙈
Ja właśnie w drodze do diabetologa. Mam wizytę na 17.30 i łzy w oczach bo znów będę się męczyć z dietą tyle, że teraz dłużej 🤦‍♀️
Ja się też dowiedziałam na prenatalnych 12+6 więc może Ty też się już dowiesz 🙂
 
O widzisz może coś faktycznie w tą stronę:) ..Myślę że jakby było coś złego to internet by huczał:) do.piatku zleci i wreszcie w całości odetchniesz z ulgą 😀 bo faktycznie z tą ciąża masz nerwówkę , myślę że już ostatnia a później tylko słoneczko! ☀️
I huczy, tylko po angielsku, bo to rzadkie sprawy. Może gdybym zrobiła Sanco to bym coś więcej wiedziała....niby jeszcze mogę ale i tak muszę z genetykiem pogadać. Ja już nie wierze ze jest dobrze😪
 
Ogólnie dobrze. Jakbym nie zrobiła Nifty, to wyszłabym z gabinetu bardzo zadowolona. Nie było nawet mowy o aminopunkcji.
Wynik nie może być związany z odklejającym się jajem płodowym, bo to coś genetycznego.
Brat się śmieje, że może dzidzius będzie mieć tak samo zrośniete palce u stóp jak ja..to też ma związek z genetyką...całkiem zapomniałam że mam taką wadę🙄

No i zapomniałam dodać że to chłopczyk ❤🙈 Lekarz powiedział że po tym co widzi nie ma się czego doczepić
W informacji o tym badaniu piszą o tych dodatkowych "odkryciach" ze dużo czynników może mieć na nie wpływ...ja jeszcze nie mam wyników...normalnie już ledwo wytrzymuje, chociaż cały czas jeszcze wszystko jest w terminie bo myślę że minimum w środę dotarła do nich krew, to dziś nie ma jeszcze 7 dni...po jakim czasie miałaś wynik?
 
reklama
Do góry