reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

U mnie brzuszek tez co raz mocniej widoczny 😍
 

Załączniki

  • IMG_5290.jpg
    IMG_5290.jpg
    86,9 KB · Wyświetleń: 89
reklama
Co do ciśnienia na wizytach u lekarza to mam tak samo jak piszecie 😀 mialam 150 i kazali mi w domu mierzyć 2 razy i przyjść na kolejną wizytę z pomiarami 😀 w domu mam idealne cisnienie hehe

Powodzenia wszystkim na wizytach i czekamy na same dobre informacje 🤞
A czyja dziś kolej ? Są jakieś prenatalne? Ja swoje już chce mieć za sobą🙈 a tu jeszcze ponad doba czekania. Zaczynam świrować ze stresu. Ściskam Was mocno🤗
 
Co do ciśnienia na wizytach u lekarza to mam tak samo jak piszecie 😀 mialam 150 i kazali mi w domu mierzyć 2 razy i przyjść na kolejną wizytę z pomiarami 😀 w domu mam idealne cisnienie hehe

Powodzenia wszystkim na wizytach i czekamy na same dobre informacje 🤞

Haha tak, z cisnieniem mam identycznie :) U lekarza też zawsze wysokie, w domu super :D

Ciekawe jak indywidualne jest to, jak szybko komu brzuszek się pojawia :) My zaczęliśmy 13 tydzień i z rana jest deelikatne uwypuklenie, a wieczorem bęben :D więc oczywiście to jednak wciąż te wzdęcia robią u mnie robotę..

W ogóle to strasznie męczą mnie bóle pleców w odcinku lędźwiowym :( macie też coś takiego? praktycznie codziennie to czuje, a jeszcze praca siedząca przez 8h mi nie pomaga.
 
Babeczki, któraś z Was miała takie dziwne skurcze w brzuchu podczas gwałtownego ruchu. Czy to mija?
Jak się dzisiaj przełożyłam z boku na bok to myślałam, że coś się złego stało taki mnie gwałtowny skurcz złapał... Po krótkiej chwili przeszedł ale to już nie pierwszy raz mam takie coś.

A tak z innej beczki, trzymajcie proszę kciuki, mam dziś prenatalne, bardzo się boję i stresuję... Moja najbliższą kuzynka urodziła córkę z zespołem Downa, miała 28lat. Ja mam 36 i stąd mój stres😔😔😏zresztą każda z nas pewnie stresuje się przed tego typu badaniami...
 
Babeczki, któraś z Was miała takie dziwne skurcze w brzuchu podczas gwałtownego ruchu. Czy to mija?
Jak się dzisiaj przełożyłam z boku na bok to myślałam, że coś się złego stało taki mnie gwałtowny skurcz złapał... Po krótkiej chwili przeszedł ale to już nie pierwszy raz mam takie coś.

A tak z innej beczki, trzymajcie proszę kciuki, mam dziś prenatalne, bardzo się boję i stresuję... Moja najbliższą kuzynka urodziła córkę z zespołem Downa, miała 28lat. Ja mam 36 i stąd mój stres😔😔😏zresztą każda z nas pewnie stresuje się przed tego typu badaniami...

Chodzi Ci o taki skurcz w dole brzucha? Ja mam coś takiego gdy gwałtownie wstanę lub kichnę - czytałam, że to przez wiązadła :)
 
reklama
A czyja dziś kolej ? Są jakieś prenatalne? Ja swoje już chce mieć za sobą🙈 a tu jeszcze ponad doba czekania. Zaczynam świrować ze stresu. Ściskam Was mocno🤗
Dzis ja... O 13.20 a jeszcze dojechać muszę kilkadziesiąt km... Niby mieszkam w mieście powyżej stu tys. Mieszkańców a nic tu z porządnych badań zrobić nie można....
 
Do góry