reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
A tak z innej beczki, bardziej przyjemnie 🙂 rosną Wam brzuszki bo ja kilka dni temu zauważyłam, że mój pępek inaczej wygląda 🙈 zawsze miałam tylko taką kreseczki a teraz rozciągnął się i zrobił się okrągły z dziurką 😁
 
Jestem szczupła więc to chyba nie wzdęcia aż takie 🙈 173cm i 59 kg.. Jestem zaskoczona bo z synem długo nie było widać a teraz taki pączuś 😁
Mam to samo tylko ja 163 cm i 49 kg i jakbym swój brzuch widziała razem z tym siniakiem po heparynie 😂 myślę że szybciej nam te brzuchy wyjdą...Moja to w sumie 4 ciąża...
 
Dzien dobry :) do mnie nadal nie dociera ze moge jednak w tym zyciu jeszcze byc mama dziewczynki i ze te sukienki i kwiatuszki za ktorymi odwracam sie od 12 lat moga stac sie realnym spelnieniem marzenia 😊 mam nadzieje ze dziecko jest zdrowe i ze naprawde jest dziewczynka i ze nie uslysze w 20 ty ze jednak jej cos tam uroslo 🤣 dlatego chyba tak ciezko mi to dopuscic do calkowitej swiadomosci. Uciesze sie po 20 tyg 😃

Co do wielkosci brzucha ja jestem mala i chuda, mam 155cm wzrostu i 44kg wagi. Nic nie widac po mnie, totalnke plasko. Ale we wszystkich ciazach tak mialam ze cokolwiek zaczyna sie pojawiac w okolicach 6 miesiaca.
 
Dzien dobry :) do mnie nadal nie dociera ze moge jednak w tym zyciu jeszcze byc mama dziewczynki i ze te sukienki i kwiatuszki za ktorymi odwracam sie od 12 lat moga stac sie realnym spelnieniem marzenia 😊 mam nadzieje ze dziecko jest zdrowe i ze naprawde jest dziewczynka i ze nie uslysze w 20 ty ze jednak jej cos tam uroslo 🤣 dlatego chyba tak ciezko mi to dopuscic do calkowitej swiadomosci. Uciesze sie po 20 tyg 😃

Co do wielkosci brzucha ja jestem mala i chuda, mam 155cm wzrostu i 44kg wagi. Nic nie widac po mnie, totalnke plasko. Ale we wszystkich ciazach tak mialam ze cokolwiek zaczyna sie pojawiac w okolicach 6 miesiaca.
Życzę Ci żebyś miała tą upragnioną dziewczynkę, bie wyobrażam sobie jak się cieszysz 😁🙈 u mnie podejrzewają drugiego chłopaka ale Pani doktor nie była pewna ale zobaczymy co wyjdzie z nifty 😁 mój się śmiał, że dziewczyna następnym razem ale po tym jak się czuje w tej ciąży to nie wiem czy mnie namówi 🤣
 
reklama
Dokladnie, dlatego na wszystko trzeba brać "poprawke" ktos musi na tym zarabiać, taka kolej rzeczy niestety😒. Kiedys nie było połowy badań i ciąża bez stresu ...Teraz non stop się lata i zawsze coś znajdą... Zauważ ze co chwilę komuś coś źle wychodzi i się stresuje. Lekarze też roznie podchodzą do ciaz jak czytam to każda z Nas jest prowadzona inaczej. Ja np co wizytę mam Usg nie korzystam z samolotu bo mój lekarz uważa że nie bada się jeśli nie ma wskazań palpacyjnie aby nie naruszyć nic. A to dr.hab.. I teraz jechałam na Izbę 60km do Katowic, bo bałam się jechac tu gdzie mieszkam żeby mnie nie badali... Tak właśnie działa psychika i autosugestia... Dlatego ja przestałam się tak stresować... I zauważyłam ze jak.co.chwile nie badam cukru to mam dobry 🤣🤣 Wkoncu stres też go podnosi😁
To u mnie znowu za każdym razem wskakuję na fotel i lekarz sprawdza czy szyjka jest zamknięta oraz śluz i ph prawidłowe 😅
 
Do góry