reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Haha tak, z cisnieniem mam identycznie :) U lekarza też zawsze wysokie, w domu super :D

Ciekawe jak indywidualne jest to, jak szybko komu brzuszek się pojawia :) My zaczęliśmy 13 tydzień i z rana jest deelikatne uwypuklenie, a wieczorem bęben :D więc oczywiście to jednak wciąż te wzdęcia robią u mnie robotę..

W ogóle to strasznie męczą mnie bóle pleców w odcinku lędźwiowym :( macie też coś takiego? praktycznie codziennie to czuje, a jeszcze praca siedząca przez 8h mi nie pomaga.
Ja mam tak samo rano trochę widać już a wieczorem wlasnie większy wiec to też po części wzdęcia...a ból pleców też mnie męczy...zawsze miała przez siedzącą pracę problemy z plecami, teraz dodatkowo jakoś narazie boję się ćwiczyć i jest do bani...
 
reklama
Haha tak, z cisnieniem mam identycznie :) U lekarza też zawsze wysokie, w domu super :D

Ciekawe jak indywidualne jest to, jak szybko komu brzuszek się pojawia :) My zaczęliśmy 13 tydzień i z rana jest deelikatne uwypuklenie, a wieczorem bęben :D więc oczywiście to jednak wciąż te wzdęcia robią u mnie robotę..

W ogóle to strasznie męczą mnie bóle pleców w odcinku lędźwiowym :( macie też coś takiego? praktycznie codziennie to czuje, a jeszcze praca siedząca przez 8h mi nie pomaga.
Ja dziś zaczynam 14 i u mnie też chyba w dużej mierze kwestia wzdęć bo rano jest delikatny i nawet uda mi się w miarę zapiąć spodnie a w ciągu dnia zaczynają być ciasne i wieczorem już spory się robi 😅

Co do bólu pleców to może spróbuj z takim dyskiem do siedzenia? Kiedyś czytałam że przynosi też ulgę podczas siedzenia w ciąży.
42760490-D0B9-4211-921A-4A9D67429255.jpeg
 
Mnie też łapie dolny odcinek kręgosłupa 😔 Moja lekarka mówi, żeby się ratować wizytami u fizjoterapeuty, który się nie boi ciężarnych kobiet, teraz się pojawia sporo właśnie uroginekologicznych fizjoterapeutów. Przygotowują kobiety do porodu, pomagają właśnie z kręgosłupem, po porodzie też pomagają dojść do siebie, pracują z blizną po cc. Także chyba rzeczywiście muszę się rozejrzeć, bo jest kilka dni, że w ogóle nic, a później tydzień czy więcej boli krzyż...
 
Ja odpukać na razie nie mam większych problemów z kręgosłupem. Tez mam prace siedzaca a do tego dojazdy po 1h w jedną stronę wiec jeszcze więcej siedzenia.. na razie jest ok i oby tak zostalo jak najdłużej bo juz lekami sie nie poratuje jak coś..

Co do brzucha to ja nie potrafię jeszcze określić 😀 widze natomiast ze rano jest mniejszy a wieczorem juz odstaje caly i bluzki dotyka aż haha 😅
A jak chodzę z mężem gdziekolwiek to 2x bardziej krzycze zeby poczekal i zwolnil bo on ma chod jak na maratonie lub olimpiadzie 🤣🤣 a ja za nim jęczę i prawie upadam haha
 
Ja dziś zaczynam 14 i u mnie też chyba w dużej mierze kwestia wzdęć bo rano jest delikatny i nawet uda mi się w miarę zapiąć spodnie a w ciągu dnia zaczynają być ciasne i wieczorem już spory się robi 😅

Co do bólu pleców to może spróbuj z takim dyskiem do siedzenia? Kiedyś czytałam że przynosi też ulgę podczas siedzenia w ciąży. Zobacz załącznik 1325413
Mam i powiem Wam szczerze że też nie można na tym za długo siedzieć, bo to takie aktywne siedzenie i mogą bolec jeszcze bardziej, ja w pracy często tak godzinę na tym siedziałam.
 
Mnie też łapie dolny odcinek kręgosłupa 😔 Moja lekarka mówi, żeby się ratować wizytami u fizjoterapeuty, który się nie boi ciężarnych kobiet, teraz się pojawia sporo właśnie uroginekologicznych fizjoterapeutów. Przygotowują kobiety do porodu, pomagają właśnie z kręgosłupem, po porodzie też pomagają dojść do siebie, pracują z blizną po cc. Także chyba rzeczywiście muszę się rozejrzeć, bo jest kilka dni, że w ogóle nic, a później tydzień czy więcej boli krzyż...
Ja mam fajną osteopatkę, ale ona się mnie boi po tych dwóch stratach...😂 powiedziała że bardzo by nie chciała mnie teraz przyjmować...kazała odpoczywać i odezwą się później
 
Mam dwie córki, a w rodzinie same dziewczyny też wszyscy liczą na 🥚🥚 ale ja czuję że to dziewczynka - 8 wnuczka 😊
Dziś mam wizytę, ale wolę chyba dowiedzieć się w połowie będzie bardziej wiarygodne.
Haha tak, z cisnieniem mam identycznie :) U lekarza też zawsze wysokie, w domu super :D

Ciekawe jak indywidualne jest to, jak szybko komu brzuszek się pojawia :) My zaczęliśmy 13 tydzień i z rana jest deelikatne uwypuklenie, a wieczorem bęben :D więc oczywiście to jednak wciąż te wzdęcia robią u mnie robotę..

W ogóle to strasznie męczą mnie bóle pleców w odcinku lędźwiowym :( macie też coś takiego? praktycznie codziennie to czuje, a jeszcze praca siedząca przez 8h mi nie pomaga.
Mam to samo też praca siedząca. Po ostatniej ciąży moje plecy bardzo ucierpiały.
Lekarz w ostatnich miesiącach podawał mi rękę żebym wstała z samolotu.
Pomaga starannie z szeroko rozstawionymi nogami.
 
reklama
A jak chodzę z mężem gdziekolwiek to 2x bardziej krzycze zeby poczekal i zwolnil bo on ma chod jak na maratonie lub olimpiadzie 🤣🤣 a ja za nim jęczę i prawie upadam haha
Haha a to dobre, bo ja zawsze krzyczałam do starego żeby szybciej przebierał nogami a teraz właśnie jak tak jak mówisz, ze wołam za nim „zwolnij, poczekaj na mnie” 😂
 
Do góry