reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ja ppace ryczałt około 5 zł za opakowanie...I tak uważam że to extra niż 70 zł nie wszyscy lekarze ponoć chcą przepisywać jak nie wyszło z badań nic...Mi podobno przysługuje i tak bo po dwóch stratach po 16 tygodniu.
No właśnie tego nie rozumiem że oni decydują kto płaci kto nie, tym bardziej że w aptece C to ciaza i zniżki reflektują. Ciekawy mamy system ale co poradzic🥴
 
Ile płacisz za clexane ? Mi lekarz przepisuje neoparin bo mówi, że taniej będzie niż clexane a to to samo... i tak płace jakieś śmieszne pieniądze 3 zł czy coś 😊
A ja mam Clexane z kodem c za darmo- na ciążę. Tak samo Encorton, który też biorę. Fajnie jest wyjść z apteki z lekami w torbie i nic nie zapłacić 🤭
 
Z racji ciąży ma się pierwszeństwo na heparyne? Z czego to wynika? Chciałabym wiedzieć jal będę walczyć 😂🤪
Wydaje mi się, że to kwestia podejścia pani z apteki 🤷 Uważa, że muszę mieć ten lek w ciąży i ponieważ są problemy z dostępnością, to ona dla mnie w pierwszej kolejności rezerwuje. W innych aptekach już nie byli aż tak przejęci... Po prostu dobrze trafiłam 😉
 
reklama
Moj maz to stwierdził że się boi i ja jeszcze na heparynie...mowi ze zawalu mógłby dostać i że jakoś to wytrzyma...ja jestem bez ochoty chyba też że strachu...

Czy u Was też są takie problemy z zakupem heparyny?Dobrze ze mam zapas na 3 tygodnie ale nigdzie nie mogę dostać...
Tak. Ogromny problem. Na szczęście już nie muszę brać. Ale udało mi się zakupić tylko jedno pudełko.
 
Do góry