reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ja chodzę prywatnie więc place 100procent. 120zl za 10 dni to wg mnie dużo. Na szczęście jak już pisałam zrobiłam sobie Dopplera i nie muszę brać zastrzyków.
Dobrze, że znalazłaś alternatywę bo 120 zł za 10 dni to jest mega dużo...myślę, że tu nie chodzi o to czy prywatnie czy nie bo ja też tylko prywatnie chodzę ale zależy od lekarza. U jednej byłam powiedziała, że ona nie przepisuje ze zniżką chyba, że są poważne mutacje bo boi się, że będą ja ścigać i będzie musiała z własnej kieszeni płacić. U tego lekarza co chodzę na Luxmed nie ma problemu na ten kod R.
 
Ja z Luteinę, Encorton i Neoparin też nie płacę nic. Za paski do glukometru chyba 30% a za insulinę też jakaś cząstkę niewielka. Kurczę jak sobie tak policzyłam na szybko to by miesięcznie był koszt rzędu jakiś 500 zł za wszystko razem 😨
 
@Starlights jeśli dobrze kojarzę to też masz dziś prenatalne? Trzymam kciuki ✊

Taaaak i zaczynam łapać lekkiego stresika, ale myślałam, że będzie gorzej.. 🙃 cały dzień trzeba wytrwać w oczekiwaniu :D dobrze, że mam dużo pracy. oj trzymam za nas kciuki!

@M_imi trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę! Ja też nie raz się posiłkowałam melisą :)

A ostatnio kupiłam sobie przepyszną zieloną herbatę "Słodkie Mango" w Five o'clock i bardzo polecam, zapach ma nieziemski!
 
Taaaak i zaczynam łapać lekkiego stresika, ale myślałam, że będzie gorzej.. 🙃 cały dzień trzeba wytrwać w oczekiwaniu :D dobrze, że mam dużo pracy. oj trzymam za nas kciuki!

@M_imi trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę! Ja też nie raz się posiłkowałam melisą :)

A ostatnio kupiłam sobie przepyszną zieloną herbatę "Słodkie Mango" w Five o'clock i bardzo polecam, zapach ma nieziemski!
Ja jakoś tak o tym nie myślę, ale coś apetytu dziś nie mam więc chyba jednak podświadomie się stresuję 🙈 zazdroszczę dużej ilości pracy, u mnie wręcz przeciwnie więc i tak by mi się mega dłużyło, a jeszcze jak mam świadomość wizyty to już w ogóle umrę do tego czasu 😅
 
Ja jakoś tak o tym nie myślę, ale coś apetytu dziś nie mam więc chyba jednak podświadomie się stresuję 🙈 zazdroszczę dużej ilości pracy, u mnie wręcz przeciwnie więc i tak by mi się mega dłużyło, a jeszcze jak mam świadomość wizyty to już w ogóle umrę do tego czasu 😅

Nooo naprawdę ciężko się nie stresować - tyle na raz się będzie działo, czy bobas zdrowy, może się uda poznać płeć (mam zerowe przypuszczenia), jak wygląda teraz (ostatnio miałam USG 3 tygodnie temu), takie emooocje 🤯
 
reklama
Nooo naprawdę ciężko się nie stresować - tyle na raz się będzie działo, czy bobas zdrowy, może się uda poznać płeć (mam zerowe przypuszczenia), jak wygląda teraz (ostatnio miałam USG 3 tygodnie temu), takie emooocje 🤯
Ja żadnych preferencji nie mam ale obstawiam chłopca, a mąż strzela że będzie dziewczynka 😂
 
Do góry