reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja za to od niedzieli mam takie momenty, że mam takie parcie na pęcherz jakbym już wytrzymać nie mogła a idę do łazienki i leci dosłownie kilka kropel 🙄 i to nie jest tak cały czas tylko kilka razy dziennie, w pozostałych przypadkach nie mam żadnego problemu i normalnie robię siku 🤷‍♀️ Nie wiem czy to kwestia jakiejś infekcji (ale żadnych objawów innych nie mam i czasem przez większość dnia jest okej a później nagle wieczorem takie straszne parcie) czy kwestia jakiegoś ucisku na pęcherz…
Ojjj nie zazdroszczę, mam to samo. To nie infekcja wydaje mi się, że ucisk.. nieprzyjemne uczucie.
 
reklama
A czy któraś z Was też ma problem z wypadającymi włosami? Ja zauważyłam że po każdym myciu i rozczesaniu normalnie mam kulkę włosów na dłoni... dramat, dawno mi tak bardzo nie wypadały 😳😳😳
 
A czy któraś z Was też ma problem z wypadającymi włosami? Ja zauważyłam że po każdym myciu i rozczesaniu normalnie mam kulkę włosów na dłoni... dramat, dawno mi tak bardzo nie wypadały 😳😳😳
Ja miałam problem przed ciążą, teraz mam wrażenie że jest lepiej aczkolwiek obcięłam trochę włosy więc może to być też kwestia tego że krótsze mniej zauważam 😅
 
Dobry wieczór, dziewczyny 😊 Dawno tu nie zaglądałam, ale wyjechałam na kilka dni do rodziny, trochę się zresetować i zmienić otoczenie, bo mąż w pracy daleko... Cieszę się z dobrych wiadomości razem z Wami 🥰 Tym, które przeżywają niepokój, przesyłam dużo dobrych myśli 😊😊😊, tym, które walczą z przeziębieniem dużo zdrowia 🤗 Ja się póki co uchowałam i oby tak zostało 😉 Wizytę mam za dobre dwa tygodnie, więc jeeeeszcze trochę czekania 🙈 Niech Maluszek sobie zdrowo rośnie. Może następnym razem nam zdradzi, czy jest chłopcem czy dziewczynką😉 Dzisiaj 13+1♥️
 
ja mam niestety na sam wieczór ..
Ja już też jak na szpilkach, wizyta miała być dziś to mi ją przesunęli na jutro na 17... Gdybym jeszcze siedziała w domu a nie latała do roboty to może byłabym spokojniejsza 😥 nie opłaca mi się iść na zwolnienie teraz, bo jestem świeżo co po podwyżce we wrześniu, więc tak planowałam pracować do końca roku żeby mi sensownie wyliczyli wynagrodzenie później.
 
reklama
Do góry