reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja już też jak na szpilkach, wizyta miała być dziś to mi ją przesunęli na jutro na 17... Gdybym jeszcze siedziała w domu a nie latała do roboty to może byłabym spokojniejsza 😥 nie opłaca mi się iść na zwolnienie teraz, bo jestem świeżo co po podwyżce we wrześniu, więc tak planowałam pracować do końca roku żeby mi sensownie wyliczyli wynagrodzenie później.
Nom ja mieszkam w uk i tutaj idzie się na zwolnienie dopiero 11tyg przed porodem oczywiście można sobie iść wcześniej ale wtedy rzucają tylko marne grosze wiec się nie opłaca a w pl jest o tyle fajnie ze mozna sobie iść w każdym momencie No ale cóż może to z jednej str lepiej bo ruch tez jest ważny 🙃
 
reklama
Moja wizyta jutro na 9.30.
Co do wlosow u mnie wrecz odwrotnie, jak w wiekszosci moich ciazy sa lsniace, gladkie, delikatne w dotyku, nie wypadaja i wogole sie nie przetluszczaja, moge myc wlosy raz w tygodniu i nadal wygladaja super, a zazwyczaj myje co drugi dzien :)
 
No u mnie z kolei skok do przodu...było 8+3, a po dwóch tygodniach 11+1...widać ciąża to nie matematyka🤔
U mnie był najpierw 15tydzien później 16 a następnie 17 czyli ok 2tyg roznicy między moja matematyka a lekarza🤣... co prawda moja była zawsze slaba w szkole więc liczę na niego, to wkoncu doktor..😆 my tam się śmiejemy ze będzie duza Baba😅🤣....
 
Mam jutro wizytę i strasznie się denerwuję 😐 Liczę, że wszystko będzie ok ale im bliżej wizyty tym więcej głupich myśli 🤦🏻‍♀️ Ktoś jutro też ma wizytę?
Każdy się schizuje, powiem Ci więcej myślałam że jak.poczuje ruchy to się uspokoję....a jest odwrotnie jak nie czuje w jakims dniu to dostaje do glowy😬 Jestem psychiczna i zazdroszczę dziewczyna które cieszą się ciąża dla mnie to powtarzający się stres.... każdy bol brzucha panika ehhh😔
 
Moja wizyta jutro na 9.30.
Co do wlosow u mnie wrecz odwrotnie, jak w wiekszosci moich ciazy sa lsniace, gladkie, delikatne w dotyku, nie wypadaja i wogole sie nie przetluszczaja, moge myc wlosy raz w tygodniu i nadal wygladaja super, a zazwyczaj myje co drugi dzien :)
Ja też mam jutro wizytę, na 12:15 ☺️ Trzymam kciuki 🤞
 
A czy któraś z Was też ma problem z wypadającymi włosami? Ja zauważyłam że po każdym myciu i rozczesaniu normalnie mam kulkę włosów na dłoni... dramat, dawno mi tak bardzo nie wypadały 😳😳😳
U mnie jest to samo... Wszyscy mówili, że włosy mi się wzmocnią, a wypadają garściami...


Ja dzisiaj również mam wizytę, na 10:00 :)
 
reklama
Do góry