reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Od 3 dni codziennie rano budzę się z bólem głowy :( nie wiem co z tym zrobić, ciężko się tak w ogóle myśli i pracuje. Eh, przynajmniej tyle, że powiedziałam managerom w pracy o ciąży tydzień temu więc zdają sobie sprawę, że nie rozumuję teraz najlepiej.
Ja za to od niedzieli mam takie momenty, że mam takie parcie na pęcherz jakbym już wytrzymać nie mogła a idę do łazienki i leci dosłownie kilka kropel 🙄 i to nie jest tak cały czas tylko kilka razy dziennie, w pozostałych przypadkach nie mam żadnego problemu i normalnie robię siku 🤷‍♀️ Nie wiem czy to kwestia jakiejś infekcji (ale żadnych objawów innych nie mam i czasem przez większość dnia jest okej a później nagle wieczorem takie straszne parcie) czy kwestia jakiegoś ucisku na pęcherz…
 
reklama
Ja za to od niedzieli mam takie momenty, że mam takie parcie na pęcherz jakbym już wytrzymać nie mogła a idę do łazienki i leci dosłownie kilka kropel 🙄 i to nie jest tak cały czas tylko kilka razy dziennie, w pozostałych przypadkach nie mam żadnego problemu i normalnie robię siku 🤷‍♀️ Nie wiem czy to kwestia jakiejś infekcji (ale żadnych objawów innych nie mam i czasem przez większość dnia jest okej a później nagle wieczorem takie straszne parcie) czy kwestia jakiegoś ucisku na pęcherz…
Pewnie ucisk ja też tak mam :) najlepiej wypij sobie kwasna herbatę ja daje dużo cytryny dodatkowo żurawinę:) profilatycznie 😉
 
Cześć dziewczyny,
Witam się nieśmiało. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona bo mam nadzieję, że będę mamusią kwietniową 😃
Kilka słów tytułem przedstawienia się. Obecnie na liczniku ciążowym mam 10+5 (wg OM) i 10+4 (wg USG). TP 28.04.2022. Niestety mam skończone 35 lat także oczywiście ciąża jest ciążą podwyższonego ryzyka. Jest to moja druga ciąża. 15.10.2021 mam badania prenatalne (USG +PAPP-A). Zapewne po wynikach PAPP-A spanikuję więc rozważam NIFTY 😉 Miłego dnia.
 
Cześć dziewczyny,
Witam się nieśmiało. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona bo mam nadzieję, że będę mamusią kwietniową 😃
Kilka słów tytułem przedstawienia się. Obecnie na liczniku ciążowym mam 10+5 (wg OM) i 10+4 (wg USG). TP 28.04.2022. Niestety mam skończone 35 lat także oczywiście ciąża jest ciążą podwyższonego ryzyka. Jest to moja druga ciąża. 15.10.2021 mam badania prenatalne (USG +PAPP-A). Zapewne po wynikach PAPP-A spanikuję więc rozważam NIFTY 😉 Miłego dnia.
Witam ciepło!, Nie ma czego się bać;)😉 A 35 lat to nie dużo:) poza tym druga ciąża rzutuje pozytywnie na wyniki... ja mam 32 I Pappa wyszła idealnie ❤ Więc głową do góry😁
 
Wiem, że bardzo się stresujesz, ale spróbuj do czasu badań i wyników nie myśleć negatywnie! Te wskaźniki są bardzo trudne do ocenienia, to nawet było napisane w tym artykule który Kropka wstawiła. Trzymam mocno kciuki!!!! :*


Od 3 dni codziennie rano budzę się z bólem głowy :( nie wiem co z tym zrobić, ciężko się tak w ogóle myśli i pracuje. Eh, przynajmniej tyle, że powiedziałam managerom w pracy o ciąży tydzień temu więc zdają sobie sprawę, że nie rozumuję teraz najlepiej.
Mi z mózgu zaczyna robić się papka...serio koleżanka poprosiła mnie o poradę a ja mam sieczkę w głowie...maz się śmieje ze jeśli to rzeczywiście dziewczynka to urody mi narazie nie odebrała ale rozum tak
 
Cześć dziewczyny,
Witam się nieśmiało. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona bo mam nadzieję, że będę mamusią kwietniową 😃
Kilka słów tytułem przedstawienia się. Obecnie na liczniku ciążowym mam 10+5 (wg OM) i 10+4 (wg USG). TP 28.04.2022. Niestety mam skończone 35 lat także oczywiście ciąża jest ciążą podwyższonego ryzyka. Jest to moja druga ciąża. 15.10.2021 mam badania prenatalne (USG +PAPP-A). Zapewne po wynikach PAPP-A spanikuję więc rozważam NIFTY 😉 Miłego dnia.
Dlatego ja zdecydowałam się na nifty nie wiem czy dobrze czy zle...mam 33 lata to moja 4 ciąża, ale tylko pierwsza zakończyła się pozytywnie i teraz ma 11 lat i pyskuje 😂
 
Cześć dziewczyny,
Witam się nieśmiało. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona bo mam nadzieję, że będę mamusią kwietniową 😃
Kilka słów tytułem przedstawienia się. Obecnie na liczniku ciążowym mam 10+5 (wg OM) i 10+4 (wg USG). TP 28.04.2022. Niestety mam skończone 35 lat także oczywiście ciąża jest ciążą podwyższonego ryzyka. Jest to moja druga ciąża. 15.10.2021 mam badania prenatalne (USG +PAPP-A). Zapewne po wynikach PAPP-A spanikuję więc rozważam NIFTY 😉 Miłego dnia.
Ha ja mam 36 lat i lepsze wyniki od kuzynki która ma lat 27 😊
 
Ja za to od niedzieli mam takie momenty, że mam takie parcie na pęcherz jakbym już wytrzymać nie mogła a idę do łazienki i leci dosłownie kilka kropel 🙄 i to nie jest tak cały czas tylko kilka razy dziennie, w pozostałych przypadkach nie mam żadnego problemu i normalnie robię siku 🤷‍♀️ Nie wiem czy to kwestia jakiejś infekcji (ale żadnych objawów innych nie mam i czasem przez większość dnia jest okej a później nagle wieczorem takie straszne parcie) czy kwestia jakiegoś ucisku na pęcherz…
też mam takie momenty, że chce mi się siku i jak idę to robię tylko troszeczkę... 🙄
 
reklama
Ja jestem po wizycie.. Lekarz mówi że na tym. Etapie wszystko jest ok a ja mam obawy bo ciąża ciągle wypada mniejsza... Ogólnie z. Om jest 12 tydz a z usg 10+4 a dzisiaj na usg było 9+3...boję się że coś z łożyskiem może być nie tak bądź hipotrofia.. Z córką przy porodzie okazało się że łożysko jest przyrośnięte, miałam usuwane chirurgicznie pod pełna narkoza a córcia urodzona z hipotrofia... Na dodatek znowu mam za wysoki cukier więc jestem na diecie cukrzycowej... Ten czas ciąży w ogóle nie jest dla mnie piękny i spokojny, ciągle coś i ja czuję się fatalnie bez. Zmian 😐😐
 
Do góry