reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
U mnie też już po wizycie :)

Dziś byłam w Enel medzie, także zdjęciem niestety się nie pochwalę, bo generalnie to nic na nich nie widać, jakość poraża :D w piątek idę do swojego lekarza i mam nadzieję, że wtedy coś tu wstawię :)

Według OM u mnie dziś jest 7t0d, ale zarodek (tak, jeden, na szczęście :D) jest młodszy - 6t4d, ma 7mm :) 🐻‍ serce już bije i mam nadzieję, że tak już zostanie 🤩
 
U mnie też już po wizycie :)

Dziś byłam w Enel medzie, także zdjęciem niestety się nie pochwalę, bo generalnie to nic na nich nie widać, jakość poraża :D w piątek idę do swojego lekarza i mam nadzieję, że wtedy coś tu wstawię :)

Według OM u mnie dziś jest 7t0d, ale zarodek (tak, jeden, na szczęście :D) jest młodszy - 6t4d, ma 7mm :) 🐻‍ serce już bije i mam nadzieję, że tak już zostanie 🤩

Wspaniałe wiadomości 🥰🥰 domyślam się, jak wspaniale musisz się teraz czuć 🙈 mega 🥰
 
Ojj duża ulga! Jak się tam położyłam, to się cała trzęsłam i czekałam, jak na ścięcie... 🥶

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty w tym tygodniu 🥰
Ja jak na razie na luzie, ale pewnie w środę wieczorem lub maksymalnie w czwartek rano złapie mnie stres i na niczym się skupić nie będę mogła 🙈 a wizyta dopiero na 19:15 😅
 
U mnie też już po wizycie :)

Dziś byłam w Enel medzie, także zdjęciem niestety się nie pochwalę, bo generalnie to nic na nich nie widać, jakość poraża :D w piątek idę do swojego lekarza i mam nadzieję, że wtedy coś tu wstawię :)

Według OM u mnie dziś jest 7t0d, ale zarodek (tak, jeden, na szczęście :D) jest młodszy - 6t4d, ma 7mm :) 🐻‍ serce już bije i mam nadzieję, że tak już zostanie 🤩
Super! Pokazywał Ci lekarz jak sobie „błyszczy” serduszko na usg? 😁 super to wyglada! Tez mam taka różnice jak u Ciebie bo byłam 6t4d a wg usg było 6t1d 😊 i wizytę tez mam teraz w piatek, to już będzie 9t0d wg om 😊
 
@May ja miałam identyko jak dziewczyny. Doczytałam ze udało się umówić do lekarza, wspaniale! Jutro wizyta tak? Który będziesz miała tydzień i dzien? Będą Ci robić usg? 😊
Dziekuje za wsparcie ♥️
Mialam rozmowe telefoniczna lekarka i ona umowila mnie do szpitala na usg. Jutro bedzie 7t5d 😍 jedzie ze mna moja tesciowa 👍🏼
 
reklama
Super! Pokazywał Ci lekarz jak sobie „błyszczy” serduszko na usg? 😁 super to wyglada! Tez mam taka różnice jak u Ciebie bo byłam 6t4d a wg usg było 6t1d 😊 i wizytę tez mam teraz w piatek, to już będzie 9t0d wg om 😊

A coś Ty! Nic nie widziałam, monitor odwrócony w drugą stronę, także jednak na piątkową wizytę liczę trochę bardziej.. :D

Wow 9 tydzień! To już duuuuużo 🤩
 
Do góry